Youtuberka, blogerka, herečka, zpěvačka a neuvěřitelně krásná a chytrá studentka Gabriela Heclová dokazuje, že toho ve svých sedmnácti letech zvládá opravdu dost. A čím že se liší? Ví, co chce, kráčí si za svým a my musíme říci, že jí to sakra jde.

Stíhat studování, YouTube, natáčení seriálu a zpívání… Nepřijde vám toho trochu moc na sedmnáctiletou dívku? Právě Gabča je důkazem, že pokud něco chceš a jdeš si za tím, splní se ti to. Více už si ale přečti v následujícím lehce svátečním rozhovoru!

12226978_1201848549841981_8437075590666273840_n

Jaké je tvé “umělecké jméno” a co vlastně všechno děláš?

Moje “umělecký jméno” je Gabrielle Hecl a s tímto jménem tvořím videa na YouTube. Jinak jsem ale Gabriela Heclová a s tím jsou spojené další věci.

Jak ses vlastně dostala k tomu, co teď děláš? Myslím konkrétně zpěv, herectví a YouTube?

Zpěvu a herectví se věnuji už od malička. Chodila jsem do základní umělecké školy na dramaťák, na různé nástroje a pak taky na zpěv. S YouTubem to bylo takové složitější. Hrozně mě to bavilo, ale bála jsem se posměchu na základce, tak jsem to nechala být. Až když jsem poznala holky, co YouTube také dělaly, jsem se rozhodla, že to zkusím.

Nedávno ti vyšel nový cover Freedom, máme se těšit i na další?

Tak tak… Abych řekla pravdu, nic v plánu teď není, ale určitě s klukama z music roomu něco vymyslíme. Teď se chcem soustředit na vlastní produkci. Něco ve stylu Kyga a tak. Takže na to se můžete těšit, stejně jako já.

Nechme toho tedy a přesuňme se na téma z posledních pár dní. Co Gabča a Vánoce, jak je slavíte?

Vánoce? No asi jako každý. Ráno vstanu, snídám cukroví a kakao. Pak odpočívám u pohádek a když je třeba, tak pomohu s něčím v kuchyni.

Jaký dárek ti letos udělal největší radost? A jaký ti udělal největší radost za všechny ty roky?

Letos to budou boty od mého přítele, o kterých jsem hrozně básnila, a on mi tím udělal fakt obrovskou radost. Pak taky LP Nirvanny od taťky, ale všechny dárky mi udělaly radost. Za ta léta? Ty bláho… To nevím, to je hodně Vánoc. Asi můj první snowboard.

Nejoblíbenější pohádka na Vánoce?

Všeobecně miluju animáky. A pak Popelka, Grinch a klasicky Sám Doma. Pelíšky jsou taky skvělý, ale to s pohádkou nemá nic společného.

12106693_388737467989540_5031765343282252979_n

Nejoblíbenější cukroví/jídlo na Vánoce?

Vosí hnízda, ale mamka je nedělá, tak je vždycky ujídám u babičky a různě po návštěvách.

Dodržujete nějakou tradici?

Asi ani ne, občas rozkrojíme jablko, ale jinak nic.

Je něco, co fakt nemáš na Vánocích ráda?

Návštěvy a ten stres okolo.

12391953_1227380257288810_5013375899814927093_n

Já bych ukončil téma Vánoce a přesunul se na konec roku, jak bys zhodnotila celý tvůj rok?

Mám z toho hodně smíšené pocity. Super, ale občas i pěkně blbý období. Poznala jsem spoustu skvělých lidí a o spoustu skvělých lidí jsem i přišla. Získala nový zkušenosti, nový projekty. Vlastně asi hodně fajn rok i přes ty horší chvíle.

Co máme od Gabči čekat do nového roku? Bude toho hodně?

No, já sama nevím. Doufám, že nám vyjde jeden projekt, ale o tom ještě nechci mluvit, když to není stoprocentní. Nechám vás i sebe překvapit.

Dala sis nějaké předsevzetí?

Předsevzetí mi přijdou jako blbost. Každý si něco naslibuje, ale vydrží mu to týden. Když chci něco udělat, změnit, nebo s něčím začít, tak to mohu udělat i v průběhu roku. Stačí fakt chtít.

11219089_396364523893501_1223829496872430483_n

A nakonec… Je něco, co bys chtěla říct čtenářům CZECHMAGU a svým fanouškům?

Všem bych chtěla popřát krásný nový rok, ať máte pořád co číst a ať se vám všem daří. Mějte se krásně!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit