Odkládalo se to opravdu nespočetněkrát. Když jsme si mysleli, že Frank Boys Don’t Cry vydá, tak tomu tak nebylo, ale po premiéře videoklipu “Nikes” to konečně přišlo!

Den po tom, co Frank Ocean vydal svoje vizuální album Endless, které je dostupné exkluzivně na Apple Music, se k nám dostává i jeho velmi očekávaný projekt Blonde / Boys Don’t Cry.

Slušný počet 17 tracků je nyní dostupných také exkluzivně na Apple Music.

Rozhodně se vyplatí navštívit i Frankovi stránky boysdontcry.co.

Speciálně pro oslavu vydání Ocean 20. 8. vytvořil v Los Angeles, New Yorku, Chicagu a Londýně pop up shops, kde si jeho fanoušci můžou pořídit Boys Don’t Cry magazín.

blonde-boys-dont-cry-frank-ocean

A kteří umělci něčím přispěli na toto dlouho očekávané album? Jsou to jména jako Andre 3000, Pharrell Williams, Tyler, the Creator, Yung Lean a další!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit