V sobotu v Cross Clubu bylo zase pořádný vedro. Na svědomí to má duo Dryman & Denoir se svou akcí Funk’d Up, kam jako host dorazil Slick Don společně s TS7.

Od začátku do konce nebyla chvíle na trochu odpočinku, protože tihle dva rozpálili stage svou energií a nadupanou show na maximum. S menším zpožděním, ale o to s větším nadšením fanoušci přivítali na pódiu také Smacka, ke kterému se následně připojil Tchagun s Fuckstroyem.

Atmosféra v klubu byla fenomenální. V jednu chvíli byla stage doslova narvané k prasknutí a pod stagí byl občas takovej bordel, že se přední řadě několikrát podařilo uvolnit řetěz, který je od účinkujících odděloval. Akce překonala očekávání všech a nyní už je venku pozvánka na další, dvacátý Funk´d Up Summer Edition, který se koná 28.7.2017, jak jinak než v Crossu. Jak divoký to bylo, se můžete přesvědčit na fotkách níže, o které se postaral Matěj Rohr.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?