V sobotu v Cross Clubu bylo zase pořádný vedro. Na svědomí to má duo Dryman & Denoir se svou akcí Funk’d Up, kam jako host dorazil Slick Don společně s TS7.

Od začátku do konce nebyla chvíle na trochu odpočinku, protože tihle dva rozpálili stage svou energií a nadupanou show na maximum. S menším zpožděním, ale o to s větším nadšením fanoušci přivítali na pódiu také Smacka, ke kterému se následně připojil Tchagun s Fuckstroyem.

Atmosféra v klubu byla fenomenální. V jednu chvíli byla stage doslova narvané k prasknutí a pod stagí byl občas takovej bordel, že se přední řadě několikrát podařilo uvolnit řetěz, který je od účinkujících odděloval. Akce překonala očekávání všech a nyní už je venku pozvánka na další, dvacátý Funk´d Up Summer Edition, který se koná 28.7.2017, jak jinak než v Crossu. Jak divoký to bylo, se můžete přesvědčit na fotkách níže, o které se postaral Matěj Rohr.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit