Student Fest 2017, který zahrnoval program od 5. do 12. dubna, je za námi. V několika klubech a na dalších místech v Praze se celý týden konaly všemožné přednášky, výstavy či divadelní představení a vše bylo ve velkém stylu zakončeno středeční Hudební nocí.

Jak už je v posledních letech tradicí, i letos se před velikonočními prázdninami uskutečnila velkolepá akce plná studentských kapel, interpretů a zajímavých akcí v rámci týdenního doprovodného programu. Přinášíme vám fotoreport ze středy 12. 4., kdy se v pěti pražských klubech, Rock Café, Vagon, Chapeau Rouge, Klub FAMU a DUP36, představily převážně studentské kapely, rappeři, DJs a další interpreti (jako třeba i Vlastík Plamínek).

foto:
Robin Skotnicki

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit