Student Fest 2017, který zahrnoval program od 5. do 12. dubna, je za námi. V několika klubech a na dalších místech v Praze se celý týden konaly všemožné přednášky, výstavy či divadelní představení a vše bylo ve velkém stylu zakončeno středeční Hudební nocí.

Jak už je v posledních letech tradicí, i letos se před velikonočními prázdninami uskutečnila velkolepá akce plná studentských kapel, interpretů a zajímavých akcí v rámci týdenního doprovodného programu. Přinášíme vám fotoreport ze středy 12. 4., kdy se v pěti pražských klubech, Rock Café, Vagon, Chapeau Rouge, Klub FAMU a DUP36, představily převážně studentské kapely, rappeři, DJs a další interpreti (jako třeba i Vlastík Plamínek).

foto:
Robin Skotnicki

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE