Zdeňka Škromacha, kterému se přezdívá stínový ministr Facebooku nebo český král selfie, vyzpovídal náš moderátor a redaktor Jan Vobora.

Ví český král selfie, kdy a za jakým účelem bylo vymyšleno selfie? Kolik selfie tyček má a používá? Kdy s focením vlastního autoportrétu jako takového začal a jaké “selfíčko” je jeho nesplněný sen ? A jak jste na tom Vy se dozvíte v naší reportáži, o kterou se postaral štáb 23Pictures.

Ostatně selfíčku neodolal ani náš moderátor Honza Vobora.

FB_IMG_1443125521668

Líbil se Vám pilotní díl seriálu Různými směry? Na jaké další téma bychom měli příště nahlédnout?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit