Jak na populární polévku phở bò a vietnamskou kávu?

Nákupní galerie Myslbek představila lifestylový projekt Pop Up TV ve spolupráci s českými a slovenskými blogerkami. V krátkých videích se již představilo populární blogerské trio Bloges Robes se speciální shopping výzvou. Další dva díly se věnují vaření, konkrétně atraktivní asijské kuchyni, se kterou diváky Pop Up TV Myslbek seznamují food blogerky Chopsticks.

Blogerské duo Chopsticks tvoří půvabné sestry s vietnamskými kořeny Nga a Trang, které pod stejnojmenným názvem blogují a také mají svůj vlastní YouTube kanál zaměřený především na asijskou kulturu a kuchyni. Trang se přímo ve Vietnamu narodila a kromě blogování se věnuje grafickému designu a ilustraci. Sestra Nga vyrůstá v Praze již od malička a pokud zrovna nesdílí na blogu atraktivní recepty na vietnamské pokrmy, je studentkou oboru Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické.

Proč si blogerky říkají Chopsticks? „Jednoduše jsme dvě, pocházíme z Asie a jsme neoddělitelné! Zároveň jsou hůlky pro nás univerzálním pomocníkem, bez nich bychom se pořádně nenajedly nebo nezamíchaly vařící jídlo na sporáku,“ vysvětlují s úsměvem sestry. Blogerky měly skutečně hůlky při vaření pro Pop Up TV Myslbek pořád při ruce. Dokonce pomocí hůlek opravdu míchaly vařící se phở bò polévku, což zaujalo zákazníky přímo v pasáži, kteří se zájmem vaření pozorovali. Návštěvníky také přilákala samotná vůně asijské polévky, která doslova provoněla celý Myslbek. Od představení ingrediencí, přes samotný postup až po ochutnání polévky phở bò šéfkuchařem restaurace UMAMI Sushi v Myslbeku provází duo Chopsticks celým prvním dílem tak, že již nejeden divák si polévku phở bò dle jejich receptu uvařil. V druhém díle blogerky připravují tradiční vietnamskou kávu, která se od klasické kávy liší hned v několika ohledech, a to jak v používaných produktech, tak v samotné přípravě vietnamské kávy, na kterou je potřeba speciální nádoba.

Videa zaměřená na asijskou kuchyni v hlavní roli s Chopsticks se již nyní těší oblibě především na sociálních sítích Nákupní galerie Myslbek. V rámci formátu Pop Up TV se ještě divákům představí slovenská blogerka a vizážistka Mischel double W, která v beauty videích ukáže, jak pečovat o pleť v zimě a jaké líčení zvolit na nadcházející sezonu plesů a večírků.


O NÁKUPNÍ GALERII MYSLBEK

Nákupní galerie Myslbek je pasáž mezi Novým a Starým Městem, která spojuje rušnou ulici Na Příkopě s Ovocným trhem. Tato relaxační nákupní zóna nabízí širokou nabídku světových módních značek, kvalitní obuvi, doplňků, ale i příjemné občerstvení v UGOVĚ SALATERII, UMAMI Sushi a Pizze Coloseum. Najdete tu exkluzivní kolekce značek Guess, GANT, Michael Kors, T.M.Lewin, H&M, Pepe Jeans, Calvin Klein Underwear a dalších, ale i Intersport či butik s dětskou módou Petit Bateau. Galerie je otevřená každý den od 8.30 do 22 hodin a těší se na Vaši návštěvu.

WWW. N G M Y S L B E K . C Z

F A C E B O O K

I N S TA G R A M

#M Y S L B E K

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit