Letošní ročník největšího tuzemského beach open air festivalu má zatím v programu pár volných míst. Ta však budou brzy obsazena novými talenty, jejichž výběr proběhne na základě hodnocení přihlášených setů do DJ Contestu.

První fáze (registrace soutěžících) je již spuštěna a potrvá do 14. července. Přihlášení je rychlé a probíhá přes stručný online formulář, přes který je možné také nahrát svůj soutěžní set ve formátu mp3. To je jedna ze zásadních změn letošního hodnocení, díky které se nemusí soutěžící obávat, že jejich set některá z online služeb (např. Soundcloud) během hodnocení odstraní. Tou druhou novinkou je samotné hodnocení, které letos probíhá pouze skrze odbornou porotu, která hodnotí všechny registrované sety. Každý přihlášený soutěžící musí splnit také nová pravidla, která jsou tento rok více nakloněna úplným nováčkům. K objektivitě hodnocení přidává určitě i to, že porotce dostane k hodnocení pouze set, ale žádné informace o tom, kdo jej namixoval.

Soutěž se stylově dělí na dvě kategorie a každá se hodnotí zvlášť:

techno a příbuzné hudební styly
electro / progressive house a příbuzné hudební styly

Pravidla v plném znění a přihlašovací formulář najdete zde:
http://www.festival-machac.cz/cs/djcontest2015/


Finlandia Mácháč 2015
21. – 22.8. 2015
Máchovo jezero, pláž Klůček

www.festival-machac.cz
www.facebook.com/festival.machac
www.twitter.com/festivalmachac
http://vimeo.com/festivalmachac

Vstupné:
– základní vstupné od 990 Kč
– GOLD All Inclusive – 2.900 Kč

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit