Ken Rebel, který 19. 6. vystupoval společně s Haha crew v bratislavském klubu Loft, si na jeho nejnovější track přizval skupinku z Japonska a Koreje ve složení Keith Ape, Okasian a Jayallday.

Většina lidí se ještě nestačila vzpamatovat z tracku It G Ma, který vyšel na začátku ledna a má skoro 9 milionů shlédnutí, a už se na youtube objevila další pecka s názvem Underwater Rebels ve které se objevili Ken Rebel, Keith Ape, Okasian a Jayallday. O produkci se postaral Don Kevo a  o video sám Ken Rebel.

Podle mne má tento track velký potenciál v tom se stát stejně tak sledovaný jako It G Ma. Určitě nám nezapomeňte napsat, jak se track líbí Vám!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit