Ken Rebel, který 19. 6. vystupoval společně s Haha crew v bratislavském klubu Loft, si na jeho nejnovější track přizval skupinku z Japonska a Koreje ve složení Keith Ape, Okasian a Jayallday.

Většina lidí se ještě nestačila vzpamatovat z tracku It G Ma, který vyšel na začátku ledna a má skoro 9 milionů shlédnutí, a už se na youtube objevila další pecka s názvem Underwater Rebels ve které se objevili Ken Rebel, Keith Ape, Okasian a Jayallday. O produkci se postaral Don Kevo a  o video sám Ken Rebel.

Podle mne má tento track velký potenciál v tom se stát stejně tak sledovaný jako It G Ma. Určitě nám nezapomeňte napsat, jak se track líbí Vám!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?