Po zdařilém prvním ročníku akce s názvem Czech Street Con se již za pár dní, konkrétně v sobotu 20. ledna, uskuteční její pokračování. Kromě spousty oblečení se návštěvníci mohou těšit i na live shows rapperů jako Lvcas Dope, Robin Zoot nebo PTK. Druhý ročník této komunitní události se stejně jako minule odehraje v prostorách Plechárny na Černém Mostě.

Na druhém ročníku Czech Street Conu budou mít návštěvníci možnost nakoupit oblečení a sneakers od 17 prodejců z řad resellerů, vintage secondhandů, obchodů nebo samostatných brandů. Kromě nakupování bude akci doprovázet i bohatý doprovodný program jako dance battly, soutěže, koncerty a další aktivity. To vše tentokrát v oficiálním kolabu s Queensem.


Koncerty: Lvcas Dope, Robin Zoot, PTK, Psycho Rhyme
DJs: HOM3.5, DJ LYNX


A stejně tak jako loni, i letos půjde část výdělku ze vstupného na dobrou věc – letos na podporu  občanského sdružení Občané proti hazardu. Ve spojitosti s touto spoluprací bude na akci promítán i krátký dokument o obětech gamblerství s následnou diskuzí.

Jak to vypadalo na prvním ročníku, se můžete podívat v reportáži od The Mag.

Pro všechny novinky stačí sledovat facebookovou událost. Ber kámoše (a prachy) a 20. ledna se vidíme v Plechárně!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE