Po zdařilém prvním ročníku akce s názvem Czech Street Con se již za pár dní, konkrétně v sobotu 20. ledna, uskuteční její pokračování. Kromě spousty oblečení se návštěvníci mohou těšit i na live shows rapperů jako Lvcas Dope, Robin Zoot nebo PTK. Druhý ročník této komunitní události se stejně jako minule odehraje v prostorách Plechárny na Černém Mostě.

Na druhém ročníku Czech Street Conu budou mít návštěvníci možnost nakoupit oblečení a sneakers od 17 prodejců z řad resellerů, vintage secondhandů, obchodů nebo samostatných brandů. Kromě nakupování bude akci doprovázet i bohatý doprovodný program jako dance battly, soutěže, koncerty a další aktivity. To vše tentokrát v oficiálním kolabu s Queensem.


Koncerty: Lvcas Dope, Robin Zoot, PTK, Psycho Rhyme
DJs: HOM3.5, DJ LYNX


A stejně tak jako loni, i letos půjde část výdělku ze vstupného na dobrou věc – letos na podporu  občanského sdružení Občané proti hazardu. Ve spojitosti s touto spoluprací bude na akci promítán i krátký dokument o obětech gamblerství s následnou diskuzí.

Jak to vypadalo na prvním ročníku, se můžete podívat v reportáži od The Mag.

Pro všechny novinky stačí sledovat facebookovou událost. Ber kámoše (a prachy) a 20. ledna se vidíme v Plechárně!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit