Za neskutečného horka se uskutečnil první závod MČR v BMX minirampě přímo na historickém náměstí v Telči. V závodu BMXtreme fest 2015 jezdci navzdory tropickému počasí předvedli své maximum a po vyrovnaném boji nakonec zvítězil Erik Figar nad Michaelem Beranem.

Kromě samotného závodu se uskutečnily i 2 klubové party s hodně zajímavým line upem. Celkově se akce vydařila a kdo akci letos promeškal, tak si může přiblížit atmosféru alespoň zhlédnutím parádního videa a fotek.

BMXtreme fest 2015 (official aftermovie)

Musíme uznat, že akce to byla parádní, a doufáme, že se stejně jako my vypravíte i na příští ročník!

foto:
lukasneasi.com
facebook.com

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit