Včera byl pro všechny fanoušky Ektora posvátný den, jelikož konečně vyšla dlouho avizovaná deska Detektor.

Kolem alba Detektor se strhl velký zájem už při samotném oznámení, které následovalo po úspěšné desce Tetris s DJ Wichem. V průběhu minulého roku zveřejnil Ektor 4 singly, ke kterým byly zároveň natočeny i videoklipy. Nejdříve Generace X, poté Jak Jinak, Proč a jako poslední single byl zveřejněn Nohy v pěst. V prosinci Ektor zklamal mnoho fanoušků, když oznámil, že Detektor nevyjde v roce 2014, ale až začátkem 2015. Tento termín, ale už dodržel a včera 4.2. uspořádal release party v prodejně Streetsportline x Snapbacks.cz v Senovážné 6. Samotné Album obsahuje 14 tracků. Jako hosté se objevili hvězdy jako Rytmus, Ego, Momo, Vladimír 518, Orion nebo James Cole. Ti všichni, kromě Jamese Colea, také budou na křtu alba, která bude tuto sobotu 7.2. v pražském Sasazu.

Detektor: Tracklist
Detektor: Tracklist

Co na album říkáte? Jaký je Váš oblíbený song? Líbila se vám Ektorova předchozí deska Tetris více? Napište do komentářů!

 

 

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?