Včera byl pro všechny fanoušky Ektora posvátný den, jelikož konečně vyšla dlouho avizovaná deska Detektor.

Kolem alba Detektor se strhl velký zájem už při samotném oznámení, které následovalo po úspěšné desce Tetris s DJ Wichem. V průběhu minulého roku zveřejnil Ektor 4 singly, ke kterým byly zároveň natočeny i videoklipy. Nejdříve Generace X, poté Jak Jinak, Proč a jako poslední single byl zveřejněn Nohy v pěst. V prosinci Ektor zklamal mnoho fanoušků, když oznámil, že Detektor nevyjde v roce 2014, ale až začátkem 2015. Tento termín, ale už dodržel a včera 4.2. uspořádal release party v prodejně Streetsportline x Snapbacks.cz v Senovážné 6. Samotné Album obsahuje 14 tracků. Jako hosté se objevili hvězdy jako Rytmus, Ego, Momo, Vladimír 518, Orion nebo James Cole. Ti všichni, kromě Jamese Colea, také budou na křtu alba, která bude tuto sobotu 7.2. v pražském Sasazu.

Detektor: Tracklist
Detektor: Tracklist

Co na album říkáte? Jaký je Váš oblíbený song? Líbila se vám Ektorova předchozí deska Tetris více? Napište do komentářů!

 

 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit