Karlštejn je bezpochyby nejznámější český hrad, ke kterému to táhne romantiky i milovníky tajemné historie. Všichni návštěvníci mají ale po návštěvě jednu nesplněnou touhu. Při prohlídce je místo uchvátilo natolik, že chtěli na hradě strávit minimálně jednu noc a užít si jeho neobyčejně silnou atmosféru. Vyřešit to lze jen jedním způsobem. Dokonalé řešení se nachází jen kousíček pod hradem a v místě bylo dokonceac o 100 let dříve než samotný hrad. Nechte se zlákat!

2 500 m2 velký ostrov a luxus, kam se podíváš

Neobyčejným místem, kde strávíte chvilky romantiky zahaleni vskutku královským luxusem, je Romantický hotel Karlštejn. Vznikl důmyslnou přestavbou starého mlýna, který na břehu řeky Berounky stál o téměř 100 let dříve než samotný hrad. 

Hned po příjezdu uchvátí hosty okolí hotelu. Tvoří ho rozlehlý zelený ostrov, jehož součástí je dokonce malá zoo. Jakmile překročíte práh a ocitnete se na recepci, pohltí vás luxus. Interiéry hotelu jsou vytvořeny tak, aby uchvátily a současně poskytly kýžený komfort a pohodlí. Ubytování na Karlštejně je možné celkem ve 21 pokojích, vyberete si z různých typů: od standardních dvoulůžkových až po svatební pokoje s výjimečným vybavením. V nabídce jsou i pokoje s klimatizací a také pokoje typu Executive. Nejkrásnější jsou romantické pokoje THE BEST ROOM HER & THE BEST ROOM HIS. K jejich výbavě patří i volně stojící vana a velká manželská postel.

Stvořeno pro romantiku, odpočinek i výletování

Hotel již třikrát získal prestižní titul Svatební místo roku, a to zejména díky nádhernému altánu i perfektním službám. Boduje i u běžných hostů, a to širokou nabídkou služeb, nechybí ani blahodárné wellness. Hotel disponuje moderním wellness centrem s vířivkou a finskou saunou. Jeho velkou výhodou je okolí hradu Karlštejn, které je plné zajímavých míst. Vydat se můžete na prohlídku vinných sklípků, toulat se kolem Berounky či si zahrát golf. V okolí stojí za vidění slavné Koněpruské jeskyně (více o nich zde) a lomy Amerika. 

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?