Karlštejn je bezpochyby nejznámější český hrad, ke kterému to táhne romantiky i milovníky tajemné historie. Všichni návštěvníci mají ale po návštěvě jednu nesplněnou touhu. Při prohlídce je místo uchvátilo natolik, že chtěli na hradě strávit minimálně jednu noc a užít si jeho neobyčejně silnou atmosféru. Vyřešit to lze jen jedním způsobem. Dokonalé řešení se nachází jen kousíček pod hradem a v místě bylo dokonceac o 100 let dříve než samotný hrad. Nechte se zlákat!

2 500 m2 velký ostrov a luxus, kam se podíváš

Neobyčejným místem, kde strávíte chvilky romantiky zahaleni vskutku královským luxusem, je Romantický hotel Karlštejn. Vznikl důmyslnou přestavbou starého mlýna, který na břehu řeky Berounky stál o téměř 100 let dříve než samotný hrad. 

Hned po příjezdu uchvátí hosty okolí hotelu. Tvoří ho rozlehlý zelený ostrov, jehož součástí je dokonce malá zoo. Jakmile překročíte práh a ocitnete se na recepci, pohltí vás luxus. Interiéry hotelu jsou vytvořeny tak, aby uchvátily a současně poskytly kýžený komfort a pohodlí. Ubytování na Karlštejně je možné celkem ve 21 pokojích, vyberete si z různých typů: od standardních dvoulůžkových až po svatební pokoje s výjimečným vybavením. V nabídce jsou i pokoje s klimatizací a také pokoje typu Executive. Nejkrásnější jsou romantické pokoje THE BEST ROOM HER & THE BEST ROOM HIS. K jejich výbavě patří i volně stojící vana a velká manželská postel.

Stvořeno pro romantiku, odpočinek i výletování

Hotel již třikrát získal prestižní titul Svatební místo roku, a to zejména díky nádhernému altánu i perfektním službám. Boduje i u běžných hostů, a to širokou nabídkou služeb, nechybí ani blahodárné wellness. Hotel disponuje moderním wellness centrem s vířivkou a finskou saunou. Jeho velkou výhodou je okolí hradu Karlštejn, které je plné zajímavých míst. Vydat se můžete na prohlídku vinných sklípků, toulat se kolem Berounky či si zahrát golf. V okolí stojí za vidění slavné Koněpruské jeskyně (více o nich zde) a lomy Amerika. 

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit