Disclosure před dvěma roky vyprodali pražské SASAZU a přesně na Valentýna, 14. února letošního roku, se o to samé pokusí v Malé sportovní hale (dřívější Incheba Aréna), kde představí své nové album Caracal.

Elektronické bratrské duo Disclosure, pocházející z Británie, se prosadilo už svým prvním albem Settle, na kterém jim hostoval například Sam Smith v hitu Latch nebo Mary J. Blige ve F For You. Jednomu z bratrů v té době bylo pouhých osmnáct let.

Minulý rok v září vydali své očekávané druhé studiové album Caracal, na kterém hostuje The Weeknd, Kwabs, držitel ceny Grammy Gregory Porter, Lorde nebo znovu jejich kámoš Sam Smith v songu Omen.

Jako předskokan vystoupí kanadský multiinstrumentalista a producent Pomo, který slavil úspěch s remixy skladeb od Sade, AlunaGeorge nebo Mark Ronsona.

Vstupenky lze koupit v síti Ticketpro nebo GoOut.cz za 850 Kč a novinky o koncertě můžete sledovat na facebookové stránce akce.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit