Nový rok klepe na dveře a to znamená, že je nejvyšší čas pořídit si diář, kam si budete zapisovat všechny důležité životní kroky, cíle a plány a který pro vás bude mít i nemalou přidanou hodnotu. Přinášíme tipy na zajímavé kousky, které mohou být krásným (vánočním) dárkem, kterým zaručeně nezklamete!

Fitness diář 2018

Diář pro všechny, pro které je cvičení a fit forma denním chlebem. Diář nabízí dostatek místa pro všechny osobní poznámky i fitness cíle. Navíc jsou v něm graficky znázorněny nejrůznější cviky. Pro ty, kteří chtějí mít své sportovní úspěchy zaznamenány hezky černé na bílém, je Fitness diář 2018 jasnou volbou!

A Cup of Style – Motivační diář 2018

Sestry a blogerky Lucie a Nicole z A Cup of Style věří, že správné plánování tvoří velkou část úspěchu. Už podruhé tak vytvořily diář, který provede celým rokem, pomůže řádně si naplánovat veškeré aktivity, dá prostor pro vlastní poznámky a kreativitu, ale také nabídne řadu inspirativních a motivačních článků přímo od holek, které se blogování věnují již více než deset let. V roce 2009 pak společně založily A Cup of Style: blog a YouTube kanál o módě, životním stylu, cestování a názorech. Chtějí inspirovat své fanoušky pozitivním myšlením a motivovat je, aby se nebáli jít si za svými sny.

Rok podle Dary 2018

Pozadu nezůstává ani zpěvačka Dara Rolins, která si pro svoje fanoušky připravila týdenní diář Rok podle Dary 2018 navazuje na velký úspěch předchozího vydání. Diář je jakýmsi průvodce zdravým životním stylem, ve kterém jsou ukryty vyzkoušené návody, jak dosáhnout harmonie, rovnováhy a pocitu spokojenosti. V průběhu celého roku autorka v diáři představuje další rady, tipy a své postřehy. Texty jsou napsané s nadhledem, srozumitelnou formou a jsou doplněny o atraktivní fotografie. Těšit se můžete na nové „vychytávky“, jako například nepostradatelné zrcátko a sadu motivačních samolepek. Nechte se každý den inspirovat Darou na cestě ke spokojenému životu, s tímto motivačním diářem se vám to podaří.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit