V antickém Řecku nezdobilo atlety nic víc než pouhý cár látky, když přebírali své vítězné vavřínové věnce. Dnešní sportovci však tento okamžik vnímají jako příležitost vyjádřit svou národní hrdost skrze designové kousky, které si na tento ceremoniál oblečou. Proto Nike letos přichází s kolekcí NikeLab Dynamic Reveal, která se nese v národních barvách USA a Brazílie a byla navržena speciálně pro tyto významné medailové okamžiky.

Jednotlivé kousky medailového outfitu podtrhují současnou atletickou siluetu a národní barvy dané země, s využitím širokého spektra moderních odstínů.

160512_NIKE_R2R_Medal1_1089_57473

Bunda NikeLab Dynamic Reveal má žebrované rukávy, díky kterým je dostatečně prodyšná a dokonale přizpůsobivá. Tkaná přední část sportovce chrání před větrem, zatímco část zadní poskytuje potřebnou ventilaci. Kalhoty, které jsou k dostání pouze pro reprezentující atlety, byly také vyrobeny tak, aby poskytovaly co největší komfort a prodyšnost.

160512_NIKE_R2R_Medal2_1181_57477

Speciální verze bund NikeLab Dynamic Reveal jsouu k mání od 28. července na nike.com/nikelab a ve vybraných obchodech.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit