Takhle devět dní před fesťákem. Jaký můžou být? Obojí, jasně. Špatný i nejlepší. Takže stručně a jasně. DJ Nu-Mark nebude. Musel na operaci, nemůže cestovat, natož hrát minimálně čtyři týdny. Smůla, nenaděláš nic.

Wiley nezklamal… to znamená, že zklamal. Tak jak? No, dostál svý pověsti. Takže nebude. Nenaděláš nic. Hou, hou, hou, klídek, než se začneš durdit. Jasně, že máme někoho místo nich. Máme celkem bombičky a jediná škoda je, je prezentovat jako „náhradu“. Nenaděláš nic.

GHETTS_RUDKID

Takže. Dámy a pánové Onyx. Přesně tak. Říkali jsme si, že tomu lineupu pořád něco chybí a přišlo nám, že ze všeho nejvíc nějaká raubírna. Nějakej klasickej tvrdej rap. Lopata, co tě zarazí do země i kdybys měl Timberlandy s protiskluzkou. Slam!onyx_insta

A aby měl i grime svoje reprezentanty, doletí z Londýna Ghetts a Rude Kid, což je celkem solidní sada. Navíc Ghetts před deseti lety tuhle kapitolu na Kempu otvíral, teď ne že by ji zavíral, ale zajímavý kruh to opsalo, stejně jako jeho kariéra za tu dekádu.

Teď už jen sleduj rozvrh hodin kdy, kdo a kde a za devět dní to vypukne.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit