Eintopf_kollektiv chystá na pátek 3. května svoji první velkou party se zahraničním producentem a djem. Tím není nikdo jiný než Deepbass, kterému budou sekundovat rezidenti Arnø a Räjv a jejich hosté Trevor Linde a nrmn.

Kluci z Eintopfu jsou na scéně už přes dva roky a rozhodli se uspořádat pravděpodobně jednu ze svých dosud největších akcí. Přes Mezibranskou, po menší gigy nebo velké Hollar akce až přímo do Fuchsu na Štvanici. Tam si jako hvězdu večera pozvali britského dje a producenta Deepbasse.

Že pojmenoval svůj projekt “Deepbass” bylo silnou oddaností a závazkem k samotnému zvuku už od samého počátku. Sám umělec fakticky položil základy deepbassu a že stále zůstává na dráze neustálé dokonalosti jasně indikuje Darrenovu osobnost a talent. To mu taky pomohlo vydat nahrávky u takových labelů jakými jsou Edit Select Records, Aconito Records, Dynamic Reflection nebo Soma. Jeho závazek k hlubší a hypnotičtější straně techna je dokázáno i jeho vlastním labelem, na kterém vydávají jména jako Reggy Van Oers, Claudio PRC, Takaaki Itho, Ness. Ti jsou neustálými highlighty pro ty, kteří touží po sdílnosti a neutuchajících hudebních zážitcích.

Sekundovat mu kromě Arnø a Räjv bude i rezident Ankali nrmn a live vystoupení předvede hvězda Polygonu Trevor Linde.

Vstupenky jsou před půlnocí za dvě stě, po půlnoci o stovku dražší. Tak nezapomeň v pátek 3. května dorazit na Štvanici.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit