Všichni ho znají. Všichni o něm slyšeli. Internet je zaplavený jeho písničkami, které se rozléhají i v páteční večery po ulicích Prahy. Už jsem tady zas. Ale nikdo ho nikdy neviděl. Nikdo neví, kde se vzal. Proto jsem se vydala po jeho stopách. Vydala jsem se najít toho kluka, co nemá rád vosy. Toho kluka, co miluje Minecraft. Toho kluka, co se cítí tak dospěle, že hraje Lolko, protože Dota je pro malá děcka. Misha.

Mishovy šílenosti.

Šílený Misha měl být podle tajných informací čestným hostem na Craftcon 2016, který měl probíhat 16. 4. 2016 v Kulturním domě Ládví. Festivalu plném Minecraftu, počítačů, herních konzolí, youtouberů. Přesně tak, tušíte správně. Byla jsem u toho.

A našla jsem ho.

Misha byl objeven.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit