Značka Rokit vznikla z basketbalové a skejtové kultury. Její historie, tvorba a filozofie z ní dělá skvělého partnera ke spolupráci se značkou Converse a k přetvoření její ikonické boty Pro Leather.

Model Pro Leather nosila v sedmdesátých letech basketbalová hvězda Dr. J., o dvacet let později se pak prosadil i ve skejtovém prostředí. Spolupráce Converse x Rokit klade důraz na bohatou historii tohoto modelu, který přetváří skrz moderní optiku, navíc se zachováním ikonických prvků.

Nízký bílý model s lakovaným povrchem a logem Rokit je definicí funkčního designu. Kolekce obsahuje také šortky a mikinu se zářivou grafikou a poetickými nápisy. Kolekce je navržena, aby šířila pozitivitu a vzájemný respekt. Inspirujte se jí!

Limitovaná kolekce Converse x Rokit je dostupná u vybraných prodejců (Footshop, Queens).

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit