Na podzim minulého roku představil Tyler, The Creator zcela novou siluetu v rámci kolekce GOLF le FLEUR*. Ve spolupráci s Converse vytvořil Tyler po dvou letech experimentování model Gianno inspirovaný devadesátkami a láskou k outdooru. Gianno byl vytvořen kompletně na základě Tylerových představ a teď se vrací v nové jarní edici.

Sportovní dědictví Converse se v novém modelu Gianno mixuje s Tylerovou kreativní osobností a vzniká tak novinka nabitá funkčností a stylem. Zářivé barvy nechají rozkvést každý jarní botník a připraví ho na množství slunečních dní.

Limitovaná kolekce Golf le Fleur* Gianno je dostupná ve dvou barevných provedeních. Model obsahuje svítivé reflexní prvky na boku tenisky. Komfort při každodenním nošení je zajištěn speciální mezipodešví s technologií EVA. Kombinace kůže, semiše a síťoviny dodává modelu efekt vrstvení a nechybí ani rukopis Tylera v podobě motivu květin.

Kolekce Golf le Fleur* Gianno je dostupná exkluzivně ve Footshopu.

Více o aktuálních kolekcích Converse – http://www.conversecz.com. Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit