Converse s hrdostí představuje novou originální Pride kolekci 2016 – tři barevné Chuck Taylor modely speciálně vytvořené pro průvody gay pride, letní koncerty a party. Kolekce je inspirována LGBT komunitou, zdůrazňuje rovnost, toleranci a zároveň oslavuje osobitost každého z nás. Pride BlackHi PAIRFRONT Pride BlackHi MEDIAL

Nové klasické Chuck Taylor jsou vytvořeny z prémiové tkaniny v zářivých barvách duhy, symbolu LGBT komunity. Pride kolekce nabízí nízkou i vysokou siluetu. Hlavní motiv duhy se rozehrává na každém ze tří modelů včetně zakončení tkaniček. Converse Pride kolekcí vyjadřuje podporu LGBT komunitě po celém světě s důrazem na rovnost a toleranci.

Pride_RainbowHi_MEDIAL

Pride_RainbowHi_PAIRFRONT

Pride_WhiteOx

Converse Pride kolekce je k dostání online na www.converse.com 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit