Do e-mailové schránky nám přišla zajímavá věc, o kterou se s vámi rádi podělíme. Fanoušci kapely Foals, jmenovitě režisér Ondřej Čížek a spol., vzali do svých rukou natočení neoficiálního videoklipu k jejich písni Snake Oil z alba What Went Down, které vyšlo před rokem. Co z toho vzešlo?

Snake Oil je splněný sen, nezávislá věc od fanouška pro fanoušky. Industriální odysea zachycující drtivou energii mohutné impulzivní písně výtečných Foals a živoucího ducha jedinečného, surového, přesto půvabného místa – Dolních Vítkovic, národní kulturní památky České republiky a výrazné součásti evropského architektonického dědictví.

“Natočili jsme v Dolních Vítkovicích nezávislý (fanouškovský) architektonický videoklip pro píseň od britských Foals. V hlavních rolích především tamější unikátní genius loci industriálního prostoru. Teď se to snažíme šířit k ostatním fanouškům.”

Více informací o tomto projektu se můžete dozvědět na webové stránce snakeoilvideo.tumblr.com, která k této příležitosti vyšla. Pokud byste měli i vy něco, o co byste se chtěli s námi či našimi čtenáři podělit, piště na redakce@czechmag.cz!