Nová dámská jarní kolekce Chuck Taylor All Star Brea definuje stylovou sportovní linii Converse, která se vrací k basketbalovým kořenům značky. 

Prvotřídně propracované kotníkové tenisky v jednobarevném koženém provedení mají nejen klasické šněrování, ale i speciální přezku na suchý zip. Zvýšený polstrovaný jazyk vytváří podmínky nejen k sportovnímu vyžití, ale i pro každodenní život v pohybu. Čisté a jednoduché barvy svádí ke zkombinování  a dopřání si tak pocitu basketbalové star.

Dostupné barvy Chuck Taylor All Star Brea: White,Grey, Red

Další fresh novinkou jsou modely z řady Chuck Taylor All Star Madison, které patří ke klasice každé jarní sezóny, avšak nově je zdobí vroubkovaná špička. I u těchto bílých a černých tenisek nízké siluety je opět myšleno na pohodlí, proto nechybí zvýšený jazyk, který se stává součástí převážné většiny nových jarních modelů Chuck Taylor.

Dostupné barvy Chuck Taylor All Star Madison : White, Black

Dámské kolekce Chuck Taylor All Star Brea a Chuck Taylor All Star Madison jsou k dostání u vybraných prodejců.


O Converse

Společnost Converse Inc. se sídlem v Bostonu, Massachusetts je dceřinou společností firmy Nike Inc. Byla založena již v roce 1908 a za tu dobu si vybudovala reputaci americké původní sportovní značky – “America’s Original Sports Company”™, která je synonymem světoznámých modelů tenisek jako např. Chuck Taylor® All Star®, Jack Purcell® či One Star®.

Dnes Converse nabízí originální portfolio pánské, dámské i dětské obuvi, ale soustředí se i na prodej doplňků a oděvů. Produkty Converse mají zastoupení ve více než 160 zemích světa.

Více informací o Converse na www.conversecz.com a sledujte @converse.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit