Co je CZECHMAG?

CZECHMAG je lifestylový webový magazín s články zejména z Česka a Slovenska.

Na internetu je spoustu “lifestylových magazínů,” my se ale chceme lišit a nabídnout něco navíc.
Naší vizí je být  kvalitní a fungující mediální skupinou, čerpat co nejvíce z českých zdrojů a témat – jak vyplývá z našeho názvu. Základem webu budou články o různých tématech nejen z Česka, ale i ze všech možných koutů světa, zajímavá videa, fotky, reportáže z kulturních akcí, rozhovory se známými i neznámými osobnostmi.

V čem se ale chceme oproti jiným společnostem lišit, co chceme přidat a nabídnout je shromažďování témat a informací, které zajímá širší vrstvy čtenářů našeho věku, a zároveň spolupráci s českými osobnostmi, talenty, známými či nově se rozvíjejícími umělci, kterým budeme moci nabízet spolupráci zejména takovou, že pod jménem CZECHMAGu budou moci být viděni, slyšeni a vnímáni našimi čtenáři a fanoušky. Chceme jim nabídnout všechny naše mediální formy jako prostor pro propagaci a zviditelnění. Na oplátku oni budou šířit naše jméno a budou moci svojí tvorbou přilákat další čtenáře a sledovatele, čímž bude vznikat prostor pro další a lepší možnosti.

Chceš se stát součástí našeho týmu? Stát se redaktorem?

Zaujal Tě náš projekt? Rád by ses zapojil do našeho týmu?
Jsi tvůrčí typ, rád píšeš články a chceš být ten, co bude moci sdělovat informace o tématech, která Tě baví a o které se zajímáš?
Není nic jednoduššího než nám napsat na email .
V krátkosti se nám představ a napiš, proč by ses chtěl stát součástí CZECHMAGu.
Ber v potaz, že hledáme redaktory, kteří budou brát psaní na náš web jako koníček bez finančního ohodnocení – to ale neznamená, že vše budeš dělat jen tak, samozřejmě na Tebe čekají zajímavé výhody, zážitky a zkušenosti!

Co od Vás očekáváme:

Jazykové znalosti, znalost práce s PC, chuť pro tvůrčí práci bez ohledu na finanční ohodnocení (které v současné chvíli nenabízíme!)

Co Vám nabízíme:

Jsi jedním z prvních, kdo se o tomto projektu dozvídá a pokud chceš být právě jedním z těch, kdo budou moci mít příležitost stát u vzniku tohoto projektu, dostat se pod jménem naší společnosti na zajímavá místa, akce, být v okolí osobností a celebrit nejen z Česka a Slovenska, mít možnost psát články do rubrik, o které se zajímáš a o věcech, které chceš šířit dál mezi naše čtenáře a sledovatele, neváhej nás kontaktovat.

Můžeš se zaregistrovat do našeho redakčního systému – kliknutím na logo WordPress na pravé straně patičky webu.
Bude ti přidělena funkce redaktora, aby sis vyzkoušel funkce systému, popř. si můžeš zkusit přidat příspěvek  – jakýkoliv článek o čemkoliv, co tě napadne, zajímavé video, novinky atd.

Zároveň budeme všichni dosavadní členové týmu rádi, když nás podpoříš kliknutím na tlačítko sledovat, to se mi líbí a jiné na našich profilech sociálních sítí:

Facebook: http://facebook.com/czechmag
Instagram: http://instagram.com/czechmag
YouTube: https://www.youtube.com/czechmag
Google+: https://plus.google.com/107554346113884969799/about
Twitter: http://twitter.com/czechmag

E-mail: info@czechmag.cz

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?