Co je CZECHMAG?

CZECHMAG je lifestylový webový magazín s články zejména z Česka a Slovenska.

Na internetu je spoustu “lifestylových magazínů,” my se ale chceme lišit a nabídnout něco navíc.
Naší vizí je být  kvalitní a fungující mediální skupinou, čerpat co nejvíce z českých zdrojů a témat – jak vyplývá z našeho názvu. Základem webu budou články o různých tématech nejen z Česka, ale i ze všech možných koutů světa, zajímavá videa, fotky, reportáže z kulturních akcí, rozhovory se známými i neznámými osobnostmi.

V čem se ale chceme oproti jiným společnostem lišit, co chceme přidat a nabídnout je shromažďování témat a informací, které zajímá širší vrstvy čtenářů našeho věku, a zároveň spolupráci s českými osobnostmi, talenty, známými či nově se rozvíjejícími umělci, kterým budeme moci nabízet spolupráci zejména takovou, že pod jménem CZECHMAGu budou moci být viděni, slyšeni a vnímáni našimi čtenáři a fanoušky. Chceme jim nabídnout všechny naše mediální formy jako prostor pro propagaci a zviditelnění. Na oplátku oni budou šířit naše jméno a budou moci svojí tvorbou přilákat další čtenáře a sledovatele, čímž bude vznikat prostor pro další a lepší možnosti.

Chceš se stát součástí našeho týmu? Stát se redaktorem?

Zaujal Tě náš projekt? Rád by ses zapojil do našeho týmu?
Jsi tvůrčí typ, rád píšeš články a chceš být ten, co bude moci sdělovat informace o tématech, která Tě baví a o které se zajímáš?
Není nic jednoduššího než nám napsat na email .
V krátkosti se nám představ a napiš, proč by ses chtěl stát součástí CZECHMAGu.
Ber v potaz, že hledáme redaktory, kteří budou brát psaní na náš web jako koníček bez finančního ohodnocení – to ale neznamená, že vše budeš dělat jen tak, samozřejmě na Tebe čekají zajímavé výhody, zážitky a zkušenosti!

Co od Vás očekáváme:

Jazykové znalosti, znalost práce s PC, chuť pro tvůrčí práci bez ohledu na finanční ohodnocení (které v současné chvíli nenabízíme!)

Co Vám nabízíme:

Jsi jedním z prvních, kdo se o tomto projektu dozvídá a pokud chceš být právě jedním z těch, kdo budou moci mít příležitost stát u vzniku tohoto projektu, dostat se pod jménem naší společnosti na zajímavá místa, akce, být v okolí osobností a celebrit nejen z Česka a Slovenska, mít možnost psát články do rubrik, o které se zajímáš a o věcech, které chceš šířit dál mezi naše čtenáře a sledovatele, neváhej nás kontaktovat.

Můžeš se zaregistrovat do našeho redakčního systému – kliknutím na logo WordPress na pravé straně patičky webu.
Bude ti přidělena funkce redaktora, aby sis vyzkoušel funkce systému, popř. si můžeš zkusit přidat příspěvek  – jakýkoliv článek o čemkoliv, co tě napadne, zajímavé video, novinky atd.

Zároveň budeme všichni dosavadní členové týmu rádi, když nás podpoříš kliknutím na tlačítko sledovat, to se mi líbí a jiné na našich profilech sociálních sítí:

Facebook: http://facebook.com/czechmag
Instagram: http://instagram.com/czechmag
YouTube: https://www.youtube.com/czechmag
Google+: https://plus.google.com/107554346113884969799/about
Twitter: http://twitter.com/czechmag

E-mail: info@czechmag.cz

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit