YouTube kanál FCK THEM je čím dál tím populárnější a se sledovaností téměř 6.000.000 zhlédnutí za posledních 28 dní se stává jedním z nejsledovanějších evropských hudebních kanálů v zahraničí.

Kreativní dům F*CK THEM však neusnul na vavřínech a dnes vypouští další světový singl, tentokrát od new yorského rappera Ken Rebela, aktuálně přejmenovaného na Kenny Rebelife, na který mu “daroval” svůj featuring známý kanadský rapper Jazz Cartier.

Kenny se tímto singlem připomíná po poměrně delší odmlce, ale vypadá to, že své hudební kariéře se chystá opět věnovat naplno. Singl “working” je totiž prvním singlem z jeho připravovaného projektu.

Rappera Ken Rebela, který mimochodem dostal přes Tumblr do širšího povědomí svého kamaráda Ian Connora, si mohou někteří místní fanoušci pamatovat z Bratislavy, kde před 2 lety vystoupil na koncertu společně s HAHA CREW.

No a nyní už konečně to hlavní – poslechněte si singl “working”, který produkoval producent 20.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit