Converse popouští uzdu fantazii a v rámci nové kolekce klasických Chucků se zamýšlí nad naší existencí ve vesmíru. Jsme v něm opravdu sami? Možná ne… a na planetě Zemi rozhodně ne! A tak na sobě nese kultovní silueta výrazný nápis “We Are Not Alone”, který připomíná důležitost přátelství.

We Are Not Alone

Na jakákoliv bláznivá dobrodružství jsou potřeba přátelé, aby je bylo s kým sdílet. S tímto faktem pracuje i značka Converse, která propojuje aktuální kolekce s inspirativními partami z celého světa. Vybízí k nalezení opravdových přátel, se kterými se člověk nebojí být sám sebou a dělat si věci po svém, protože právě tak často vznikají nezapomenutelné zážitky a životní příběhy.

Unisexová edice We Are Not Alone obsahuje nízké a vysoké modely již kultovních Chucků sytých i tlumených barev, které jsou doplněny kontrastními tkaničkami. Converse klade opět velký důraz i na pohodlí, a tak je každá teniska opatřena speciální OrthoLite stélkou, aby tě při dobrodružstvích s přáteli nebolely nohy.

Crew: Klára Tesařová, Linda Exnar, Benjamin Buttler, Pierre XO
Fotograf: Spoony

Kolekce Chuck Taylor All Star We Are Not Alone je k dostání v obchodě Converse v Centru Chodov a u vybraných prodejců.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?