Converse popouští uzdu fantazii a v rámci nové kolekce klasických Chucků se zamýšlí nad naší existencí ve vesmíru. Jsme v něm opravdu sami? Možná ne… a na planetě Zemi rozhodně ne! A tak na sobě nese kultovní silueta výrazný nápis “We Are Not Alone”, který připomíná důležitost přátelství.

We Are Not Alone

Na jakákoliv bláznivá dobrodružství jsou potřeba přátelé, aby je bylo s kým sdílet. S tímto faktem pracuje i značka Converse, která propojuje aktuální kolekce s inspirativními partami z celého světa. Vybízí k nalezení opravdových přátel, se kterými se člověk nebojí být sám sebou a dělat si věci po svém, protože právě tak často vznikají nezapomenutelné zážitky a životní příběhy.

Unisexová edice We Are Not Alone obsahuje nízké a vysoké modely již kultovních Chucků sytých i tlumených barev, které jsou doplněny kontrastními tkaničkami. Converse klade opět velký důraz i na pohodlí, a tak je každá teniska opatřena speciální OrthoLite stélkou, aby tě při dobrodružstvích s přáteli nebolely nohy.

Crew: Klára Tesařová, Linda Exnar, Benjamin Buttler, Pierre XO
Fotograf: Spoony

Kolekce Chuck Taylor All Star We Are Not Alone je k dostání v obchodě Converse v Centru Chodov a u vybraných prodejců.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit