Česká rodina falešně označila italské rybáře za imigranty, údajně jim odcizili přenosnou ledničku plnou řízků. Kuriózní případ se stal minulý týden v italském Bibione, které je oblíbeným letoviskem českých turistů. Případem se nyní zabývá italská policie.

Na letošní dovolenou určitě jen tak nezapomene rodina z Mladé Boleslavi, která se vydala do italského Bibione, jenž je jedno z nejoblíbenějších letovisek mezi českými turisty. Rodina během svého pobytu zalarmovala místní carabiniéry, jelikož pojala podezření, že se na místní pláži vylodila skupinka imigrantů a během jejich pobytu ve vodě jim odcizila přenosnou ledničku s kuřecími řízky.

Policie po příjezdu zjistila, že se nejedná o žádné imigranty, ale rybáře, kteří se vrátily z lovu. “Mysleli jsme si, že se opravdu jedná o ty imigranty. Vypadaly úplně jak Afričani a muslimové. Bál jsem se o bezpečí své rodiny a o bezpečí Evropy,” vyjádřil se k incidentu otec rodiny.

Celý případ nabral ještě větší kuriozity, když se událostí ztracených řízků začala zabývat policie, která zjistila, že řízky byly rodině odcizeny jinou českou rodinou. Podle slov plukovníka Giovanniho Vespuciho z bibionského okrsku italské policie se s letním přívalem českých turistů objevují případy ztracených řízků častěji. Krom toho musí policie řešit odcizené sandály a ponožky.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit