Davové šílenství, tak by se dal nazvat křest knihy Já, JůTuber. Vůbec první kniha na toto téma, která je odedneška k dostání na pultech knihkupectví, na sebe strhla pozornost tuto neděli v Galerii Harfa.  Na to, jak se stát slavným ve světě youtube, se přišly podívat davy lidí. Získat podpis od Stejka, Gabrielle Hecl, Madbros, Pedra nebo Shopaholic Nicol, to byl důvod, který přilákal spousty fanoušků.

DSC_0208 DSC_0317 DSC_0407

To, že dělají vtipná videa, natáčejí reklamy, a čím dál tím více o nich jde slyšet, už všichni víme. Teď ale napsali knihu o sobě samých, čímž se jejich popularita posunula o level výš. Nejen, že si je najímá čím dál tím více firem, milují je i fanoušci. Stát ve frontě kvůli podpisu a té chvíli, abychom poprvé spatřili svého oblíbence, to si dokážeme představit u známé kapely nebo zpěváka. Doba se ale nezadržitelně mění a s ní i celebrity. Ano celebrity! Už to nejsou herci a zpěváci, ale stávají se jimi jůtubeři.

Kniha Já, Jůtuber je od 2. listopadu dostupná u většiny knihkupců a na internetu.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE