Davové šílenství, tak by se dal nazvat křest knihy Já, JůTuber. Vůbec první kniha na toto téma, která je odedneška k dostání na pultech knihkupectví, na sebe strhla pozornost tuto neděli v Galerii Harfa.  Na to, jak se stát slavným ve světě youtube, se přišly podívat davy lidí. Získat podpis od Stejka, Gabrielle Hecl, Madbros, Pedra nebo Shopaholic Nicol, to byl důvod, který přilákal spousty fanoušků.

DSC_0208 DSC_0317 DSC_0407

To, že dělají vtipná videa, natáčejí reklamy, a čím dál tím více o nich jde slyšet, už všichni víme. Teď ale napsali knihu o sobě samých, čímž se jejich popularita posunula o level výš. Nejen, že si je najímá čím dál tím více firem, milují je i fanoušci. Stát ve frontě kvůli podpisu a té chvíli, abychom poprvé spatřili svého oblíbence, to si dokážeme představit u známé kapely nebo zpěváka. Doba se ale nezadržitelně mění a s ní i celebrity. Ano celebrity! Už to nejsou herci a zpěváci, ale stávají se jimi jůtubeři.

Kniha Já, Jůtuber je od 2. listopadu dostupná u většiny knihkupců a na internetu.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit