Chcete být úspěšnější v osobním a pracovním životě? Chcete být lepší a šťastnější v tom, co děláte, ať je to cokoliv? Staňte se členem MyBoox klubu a za 99 Kč měsíčně získáte přístup k tisícovkám knih včetně světových bestsellerů. Kdykoliv a odkudkoliv a kompletně v češtině.

V online knihovně MyBoox najdete více než 3 200 populárně naučných knih ze všech oblastí, na které si vzpomenete. Od motivační literatury po byznys, životopisy, zdraví, vaření, hobby, náboženství, umění, techniku, historii a další témata pro vaši duši, mysl, rodinu, práci i volný čas. Stačí si jen vybrat, co vás právě zajímá.

Za cenu jednoho časopisu získáte přístup k tisícovkám knih včetně těch nejžádanějších doma i ve světě. Knihovna se neustále rozšiřuje, a tak v ní najdete i ty nejnovější tituly, které právě v Česku vyšly. Čtěte kolik knížek chcete a libovolně mezi nimi přeskakujte. Čtěte v kteroukoliv denní dobu, jak dlouho chcete a na jakémkoliv zařízení.

Víte, co označil Warren Buffet, nejznámější investor světa, za svůj nejlepší životní nákup? “Nebyly to akcie, ale kniha o investicích.” Nikdo z nás se nenarodil respektovaným manažerem, generálním ředitelem, podnikatelem, expertem ve svém oboru, ale ani skvělým rodičem, nejlepším přítelem, kuchařem nebo zahrádkářem. Záleží vám na vašem rozvoji? Potřebujete inspiraci, radu nebo dosáhnout změny ve svém životě? Vstupte do knihovny MyBoox a naberte všechny vědomosti, které potřebujete ke svému vlastnímu růstu.

Zaregistrujte se na www.mybooxclub.cz, vyzkoušejte si 7 dní zdarma, a získejte tak přístup k vědomostem těch nejúspěšnějších a nejšťastnějších.

 

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit