Teorie chaosu motýlích křídel otřese karlovarským festivalem díky partě z YouAllDroveMeCrazy. Butterfly Effect představí umělce z celého světa.

Butterfly Effect je underground akce a výstava konaná v rámci 54. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.  Akce probíhá zcela nezávisle na festivalu a představí umělce, tatéry, fotografy, DJs, módní návrháře, režiséry, tanečníky a hudebníky z celého světa. Vize samotné akce je tedy podporovat a spojovat rostoucí umělce z celého světa.

Každý den výstavy se zaměří na odlišnou uměleckou disciplínu, jako například média, obraz,živá hudba, tanec a poezie. Všichni umělci byli pověřeni vytvořením práce určené speciálně na základě jejich vlastní interpretace tématu akce, a tedy teorie chaosu efektu motýlů.

Celou akci zajišťuje parta z YouAllDroveMeCrazy. Jedná se o hnutí mladých kreativců, kteří spojili své síly, aby založili kreativní společnost s kořeny v Londýně, Moskvě a Praze. Všechny členy spojuje vize podporovat a propojovat talentované umělce, kteří teprve na scéně začínají.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit