Teorie chaosu motýlích křídel otřese karlovarským festivalem díky partě z YouAllDroveMeCrazy. Butterfly Effect představí umělce z celého světa.

Butterfly Effect je underground akce a výstava konaná v rámci 54. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.  Akce probíhá zcela nezávisle na festivalu a představí umělce, tatéry, fotografy, DJs, módní návrháře, režiséry, tanečníky a hudebníky z celého světa. Vize samotné akce je tedy podporovat a spojovat rostoucí umělce z celého světa.

Každý den výstavy se zaměří na odlišnou uměleckou disciplínu, jako například média, obraz,živá hudba, tanec a poezie. Všichni umělci byli pověřeni vytvořením práce určené speciálně na základě jejich vlastní interpretace tématu akce, a tedy teorie chaosu efektu motýlů.

Celou akci zajišťuje parta z YouAllDroveMeCrazy. Jedná se o hnutí mladých kreativců, kteří spojili své síly, aby založili kreativní společnost s kořeny v Londýně, Moskvě a Praze. Všechny členy spojuje vize podporovat a propojovat talentované umělce, kteří teprve na scéně začínají.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?