Do pražského klubu Roxy v Dlouhé ulici dorazil ve čtvrtek 6. listopadu oblíbený r’n’b a hiphopový zpěvák Ben Cristovao s jeho hosty, bylo beznadějně vyprodáno, křtila se nejnovější deska Made in Czechoslovakia a jely se BOMBY!

ben

Benovi předskakovalo rapové seskupení MAAT, které už zpočátku dostalo natěšené publikum do varu.
Protože Ben rád spolupracuje s jinými umělci, pozvání na koncert neodmítli ani Cavalier, se kterými nedávno vypustil pecku o životním stylu a posilování Těžký váhy, mladičká a okouzlující Annet Charitonová, zpěvačka, youtuberka a blogerka s pseudonymem AnnBloggerKid, se kterou si Ben vystřihl cover songu  Waves, a další.
Pultu DJe se tradičně ujal DJ Abdul, Benův kamarád a parťák, o taneční show se také tradičně postaralo asijské duo Fugi a Kenny. Nutné k vyzdvihnutí je i precizní ozvučení, světelné efekty, prostě show se vším všudy!

Každý, kdo aspoň trochu ví, kdo Ben Cristovao je, a hlavně ten, kdo Bena sleduje, si musí všímat, jak na sobě dře – pracuje jak na svém hlase, tak i na svém těle, neustále se snaží zlepšovat a svým fanouškům se prezentovat lépe a lépe. Od doby, co se proslavil v SuperStar, kde získal své první fanoušky, vydal již 3 alba, přičemž poslední s názvem Made in Czechoslovakia nadupané spousty featuringy sklízí zatím největší úspěch.

První song, kterým uvítal Prahu byl jeden z nejúspěšnějších právě ze zmiňovaného alba – Sweet Chilli, song, který vévodí několika hitparádám a na YouTube má již přes 1,5 miliónu zhlédnutí. Zazněla i píseň z nejstaršího alba – Put It On Me, hlavní složkou ale byly právě ty novější – Město, Těžký váhy, ve kterých Ben zpívá právě o bodybuildingu a jeho životě jakožto drsňáka. Kromě takového tématu má Ben v oblibě se naopak prezentovat jako romantik… spíše milovník dívek a sexu. Postel, Instagram, Úžasná, Tělo… Právě k poslední jmenované si na pódium přizval slečnu z publika, která byla zpočátku rozklepaná, ale jakmile začal Ben zpívat, dotýkat se jí a tančit s ní, tréma šla stranou a velká část dívek v publiku jí jeji pozici zajisté záviděla. Ben chtěl show správně zakončit peckou BOMBY, na kterou celý dav čekal od začátku koncertu, ale došlo i na přídavek, kterým teprve mohla být show řádně ukončena.

Show to byla parádní, Ben za celou dobu jeho působení zajisté přišel na to, jak rozparádit všechny typy jeho fanoušků – střídání slaďáren a drsných pecek je jistě dobrá volba a za celý večer neměl koncert slabší chvilku, kdy by atmosféra povadla.
Praha na koncert musela čekat poměrně dlouho, ale toto čekání určitě stálo za to, Ben s jeho producenty The Glowsticks mezitím svoji show dovedl k dokonalosti a v Praze do toho všichni dali 120 %.

(Kryštof David)