Do pražského klubu Roxy v Dlouhé ulici dorazil ve čtvrtek 6. listopadu oblíbený r’n’b a hiphopový zpěvák Ben Cristovao s jeho hosty, bylo beznadějně vyprodáno, křtila se nejnovější deska Made in Czechoslovakia a jely se BOMBY!

ben

Benovi předskakovalo rapové seskupení MAAT, které už zpočátku dostalo natěšené publikum do varu.
Protože Ben rád spolupracuje s jinými umělci, pozvání na koncert neodmítli ani Cavalier, se kterými nedávno vypustil pecku o životním stylu a posilování Těžký váhy, mladičká a okouzlující Annet Charitonová, zpěvačka, youtuberka a blogerka s pseudonymem AnnBloggerKid, se kterou si Ben vystřihl cover songu  Waves, a další.
Pultu DJe se tradičně ujal DJ Abdul, Benův kamarád a parťák, o taneční show se také tradičně postaralo asijské duo Fugi a Kenny. Nutné k vyzdvihnutí je i precizní ozvučení, světelné efekty, prostě show se vším všudy!

Každý, kdo aspoň trochu ví, kdo Ben Cristovao je, a hlavně ten, kdo Bena sleduje, si musí všímat, jak na sobě dře – pracuje jak na svém hlase, tak i na svém těle, neustále se snaží zlepšovat a svým fanouškům se prezentovat lépe a lépe. Od doby, co se proslavil v SuperStar, kde získal své první fanoušky, vydal již 3 alba, přičemž poslední s názvem Made in Czechoslovakia nadupané spousty featuringy sklízí zatím největší úspěch.

První song, kterým uvítal Prahu byl jeden z nejúspěšnějších právě ze zmiňovaného alba – Sweet Chilli, song, který vévodí několika hitparádám a na YouTube má již přes 1,5 miliónu zhlédnutí. Zazněla i píseň z nejstaršího alba – Put It On Me, hlavní složkou ale byly právě ty novější – Město, Těžký váhy, ve kterých Ben zpívá právě o bodybuildingu a jeho životě jakožto drsňáka. Kromě takového tématu má Ben v oblibě se naopak prezentovat jako romantik… spíše milovník dívek a sexu. Postel, Instagram, Úžasná, Tělo… Právě k poslední jmenované si na pódium přizval slečnu z publika, která byla zpočátku rozklepaná, ale jakmile začal Ben zpívat, dotýkat se jí a tančit s ní, tréma šla stranou a velká část dívek v publiku jí jeji pozici zajisté záviděla. Ben chtěl show správně zakončit peckou BOMBY, na kterou celý dav čekal od začátku koncertu, ale došlo i na přídavek, kterým teprve mohla být show řádně ukončena.

Show to byla parádní, Ben za celou dobu jeho působení zajisté přišel na to, jak rozparádit všechny typy jeho fanoušků – střídání slaďáren a drsných pecek je jistě dobrá volba a za celý večer neměl koncert slabší chvilku, kdy by atmosféra povadla.
Praha na koncert musela čekat poměrně dlouho, ale toto čekání určitě stálo za to, Ben s jeho producenty The Glowsticks mezitím svoji show dovedl k dokonalosti a v Praze do toho všichni dali 120 %.

(Kryštof David)

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit