Tento víkend se v pražském klubu Storm koná Beats Evolution Conference 2019, která i tento rok probíhá souběžně s festivalem Let It Roll Winter a přináší s sebou nabitý program plný hudby a diskuze.

Kdysi čistě Drum & Bass počin nově přesahuje hned do několika hudebních stylů, každopádně cíl zůstává stejný – přivést k debatě přední české a slovenské zástupce jednotlivých žánrů. Nabitý program nabízí jak Diskuzní panely, Masterclassy či Demo Listening Sessions, a o co víc, vše je zcela ZDARMA. Pro vstup na akci se stačí zaregistrovat skrze registrační formulář na oficiálních stránkách beatsevolution.cz.

Letošní ročník povedou především žánry jako Drum & Bass, EDM, Grime, Harder Styles, Hip-Hop, House či Techno. Panelové diskuze se zaměří na aktuální i nadčasová témata, se kterými se hudební průmysl potýká. Dozvíš se, jak provozovat vlastní hudební vydavatelství, jak vybudovat a promovat hudební akce, co vše lze dělat v hudebním průmyslu, anebo jakou pozici mají u nás v hudbě ženy. Proberou se i takové téma jako spojení drog a taneční scény. Na pódiu se můžete těšit na osobnosti jako je Black Angelika, Elektrabel, Freezer, Hungry Beats nebo DJ Snookey.

A pokud se snažíš produkovat i vlastní hudbu, mám pro tebe dobrou zprávu. Když na contest@beatsevolution.cz pošleš link na tvůj soukromý Soundcloud playlist, dostaneš jedinečnou možnost nechat svou tvorbu zhodnotit těmi nejpovolanějšími. Psyek, DJ Alyaz, L1 nebo Golpe – stačí si vybrat, a třeba i zaujmeš.

Akce probíhá již 22. a 23. února, tak si nenech vyfouknout místo a doraž v pátek do Stormu!