Tento víkend se v pražském klubu Storm koná Beats Evolution Conference 2019, která i tento rok probíhá souběžně s festivalem Let It Roll Winter a přináší s sebou nabitý program plný hudby a diskuze.

Kdysi čistě Drum & Bass počin nově přesahuje hned do několika hudebních stylů, každopádně cíl zůstává stejný – přivést k debatě přední české a slovenské zástupce jednotlivých žánrů. Nabitý program nabízí jak Diskuzní panely, Masterclassy či Demo Listening Sessions, a o co víc, vše je zcela ZDARMA. Pro vstup na akci se stačí zaregistrovat skrze registrační formulář na oficiálních stránkách beatsevolution.cz.

Letošní ročník povedou především žánry jako Drum & Bass, EDM, Grime, Harder Styles, Hip-Hop, House či Techno. Panelové diskuze se zaměří na aktuální i nadčasová témata, se kterými se hudební průmysl potýká. Dozvíš se, jak provozovat vlastní hudební vydavatelství, jak vybudovat a promovat hudební akce, co vše lze dělat v hudebním průmyslu, anebo jakou pozici mají u nás v hudbě ženy. Proberou se i takové téma jako spojení drog a taneční scény. Na pódiu se můžete těšit na osobnosti jako je Black Angelika, Elektrabel, Freezer, Hungry Beats nebo DJ Snookey.

A pokud se snažíš produkovat i vlastní hudbu, mám pro tebe dobrou zprávu. Když na contest@beatsevolution.cz pošleš link na tvůj soukromý Soundcloud playlist, dostaneš jedinečnou možnost nechat svou tvorbu zhodnotit těmi nejpovolanějšími. Psyek, DJ Alyaz, L1 nebo Golpe – stačí si vybrat, a třeba i zaujmeš.

Akce probíhá již 22. a 23. února, tak si nenech vyfouknout místo a doraž v pátek do Stormu!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit