Dne 18. 2. 2019 se Praha konečně dočkala návratu kapely Parkway Drive, tentokrát v doprovodu ThyArt is Murder a Killswitch Engage.

Poté, co předkapely uvedly fanoušky do varu nastoupila australská pětice v čele s Winstnem McCallem a totálně odpálili pražské Fórum Karlín. Jednalo se o poslední den #ReverenceEuroTour2019 a také to bylo znát. Na úvod kapela nastoupila velmi netradičně v průvodu se zapálenými pochodněmi. Za doprovodu String Quartet podali několik emotivních songů, ale každopádně si na své přišli i fanoušci tvrdších pecek známých ze starších alb, jako například Wild Eyes nebo Karma.

Při show jako obvykle nechyběly plameny a hlasitá odezva publika. Poslední skladbou Bottom Feeder zakončili Parkway Drive své působivé vystoupení a tím i celé evropské turné.

autoři:
Kristýna Mergeščíková (@cvk.e)
Petr Janda (@die_bad_ik)

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit