Dne 18. 2. 2019 se Praha konečně dočkala návratu kapely Parkway Drive, tentokrát v doprovodu ThyArt is Murder a Killswitch Engage.

Poté, co předkapely uvedly fanoušky do varu nastoupila australská pětice v čele s Winstnem McCallem a totálně odpálili pražské Fórum Karlín. Jednalo se o poslední den #ReverenceEuroTour2019 a také to bylo znát. Na úvod kapela nastoupila velmi netradičně v průvodu se zapálenými pochodněmi. Za doprovodu String Quartet podali několik emotivních songů, ale každopádně si na své přišli i fanoušci tvrdších pecek známých ze starších alb, jako například Wild Eyes nebo Karma.

Při show jako obvykle nechyběly plameny a hlasitá odezva publika. Poslední skladbou Bottom Feeder zakončili Parkway Drive své působivé vystoupení a tím i celé evropské turné.

autoři:
Kristýna Mergeščíková (@cvk.e)
Petr Janda (@die_bad_ik)

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?