”17.05.2015, kreativní ředitel oděvního domu Balmain, Olivier Rousteing, vyrazil na červený koberec Billboard Music Awards společně se svými přítelkyněmi Kendall Jenner a Jourdan Dunn. Všichni byli oblečeni v Balmain x H&M – tím odhalili první kousky kolekce”

Určitě si pamatujete na spolupráce H&M třeba s módní značkou Versace nebo návrhářem Alexandrem Wangem, které se dají považovat za High Fashion. Tak by měla vypadat, jak můžeme z obrázků posoudit, letošní spoluprace Balmain a H&M. Na promo fotkách pro kolekci se objevila britská modelka Jourdan Dunn (vlevo), kreativní ředitel Balmain-u Olivier Rousteing (uprostřed) a americká modelka Kendall Jenner (vpravo).

Jourdan Dunn, Olivier Rousteing a Kendall Jenner (zdroj: www.hm.com)
Jourdan Dunn, Olivier Rousteing a Kendall Jenner (zdroj: www.hm.com)

Na oficiálním webu H&M nám nechal Olivier Rousteing vzkaz:

Chci oslovit svou generaci. Pro mě jako návrháře je toto hlavní cíl mé práce. H&M mi poskytuje jedinečnou možnost přivést všechny do světa Balmain, splnit si kousek snu a vytvořit globální hnutí #HMBalmaination: hnutí soudržnosti poháněné hashtagem. jsem měl během této spolupráce pocit přirozeného spojení, protože H&M je značka, ke které má každý blízko. Přímo volá po sjednocení, a jsem pro všemi deseti.

Vydání kolekce spadá na 5. listopadu a možná se objeví i u nás! (zdroj: www.hm.com)
Vydání kolekce spadá na 5. listopadu a možná se objeví i u nás! (zdroj: www.hm.com)

Nezbývá nic jiného než čekat na další informace nebo fotky a doufat, že se kolekce objeví i v Českých prodejnách H&M.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit