”17.05.2015, kreativní ředitel oděvního domu Balmain, Olivier Rousteing, vyrazil na červený koberec Billboard Music Awards společně se svými přítelkyněmi Kendall Jenner a Jourdan Dunn. Všichni byli oblečeni v Balmain x H&M – tím odhalili první kousky kolekce”

Určitě si pamatujete na spolupráce H&M třeba s módní značkou Versace nebo návrhářem Alexandrem Wangem, které se dají považovat za High Fashion. Tak by měla vypadat, jak můžeme z obrázků posoudit, letošní spoluprace Balmain a H&M. Na promo fotkách pro kolekci se objevila britská modelka Jourdan Dunn (vlevo), kreativní ředitel Balmain-u Olivier Rousteing (uprostřed) a americká modelka Kendall Jenner (vpravo).

Jourdan Dunn, Olivier Rousteing a Kendall Jenner (zdroj: www.hm.com)
Jourdan Dunn, Olivier Rousteing a Kendall Jenner (zdroj: www.hm.com)

Na oficiálním webu H&M nám nechal Olivier Rousteing vzkaz:

Chci oslovit svou generaci. Pro mě jako návrháře je toto hlavní cíl mé práce. H&M mi poskytuje jedinečnou možnost přivést všechny do světa Balmain, splnit si kousek snu a vytvořit globální hnutí #HMBalmaination: hnutí soudržnosti poháněné hashtagem. jsem měl během této spolupráce pocit přirozeného spojení, protože H&M je značka, ke které má každý blízko. Přímo volá po sjednocení, a jsem pro všemi deseti.

Vydání kolekce spadá na 5. listopadu a možná se objeví i u nás! (zdroj: www.hm.com)
Vydání kolekce spadá na 5. listopadu a možná se objeví i u nás! (zdroj: www.hm.com)

Nezbývá nic jiného než čekat na další informace nebo fotky a doufat, že se kolekce objeví i v Českých prodejnách H&M.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?