Po pěti letech se do Prahy vrací jeden z nejslavnějších představitelů taneční hudby David Guetta, tentokrát do O2 arény, která se ještě vzpamatovává z hokejového mistrovství světa s rekordní návštěvností. Do centra České Republiky přivezl jeho nové album Listen, které je plné aktuálních hitů.
O Guettovi se začalo mluvit při vydání úspěšného debutového alba Just A Little More Love, které ho proslavilo jak v rodné Francii, tak i v Belgii a Švýcarsku. S třetím albem Pop Life (2007) se umístil v hitparádách většiny evropských zemí včetně Velké Británie a o dva roky později dokonce i v USA. Během jeho kariéry spolupracoval například s Fergie, Akonem, LMFAO, Usherem… 

Album “Listen”

O Listen sám umělec říká, že je to jeho nejosobnější album, opravdu od srdce. Údajně reflektuje pocity z rozpadu 22tiletého manželství s Cathy Guettou. Jeho aktuální deska byla vydaná před rokem a turné začalo 6. listopadu minulého roku v Paraguay. Listen je již šestá deska z Guettovy tvorby, z které pochází mnoho současných hitů, jako například Dangerous, Bad, Hey Mama… Na desce se podílela celá řada známých umělců, například Sam Martin, Emeli Sadné, Nicki Minaj, Sia nebo Sonny Wilson. Album se umístilo jako první v žebříčku Dance/Electronic Albums Chart a jako osmé v UK Albums Chart, během prvního týdne se prodalo 24 385 kopií. Z Prahy bude turné projíždět ještě přes Německo, Itálii, Ibizu… a skončí ve Francii, jak jinak.

zdroj: http://www.lahiguera.net/

Koncert v O2

Od osmi hodin večer hrál okolo dvou hodin předskakující DJ, což je pro předskokana úctyhodný čas. Hned co se Guetta objevil na pódiu, slíbil nám, že to bude velká taneční párty. Od začátku střídal úryvky známých songů s nově složenými sety. Z novějších písniček zazněly ty největší hity (Dangerous se Samem Smithem, What I Did For Love s Emeli Sandé…), z těch starších klasik například Club Can’t Handle Me s Flo Ridou nebo Without You s Usherem, kterou zakončil celý koncert. Celou dobu se divák kochal zajímavými světelnými efekty, lasery, dokonce i plameny. Celá O2 aréna ožila, jásala, zpívala, lidé skákali i ve skyboxech a sedících sektorech.

A tak se na začátku slíbená párty vydařila na 100%. 

zdroj: www.ireport.cz

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit