Je svoboda a demokracie neohrozitelná a samozřejmá? Jakým způsobem by měl jedinec bojovat za tyto hodnoty? Kdy vy osobně se cítíte nejvíce svobodní?

17. listopadu Czechmag natáčel na Národní třídě během oslav Dne boje za svobodu a demokracii a na tyto a další otázky jsme se ptali účastníků programu, který organizoval spolek Díky, že můžem. Mezi odpověďmi zazní i slova politiků jako Ivan Bartoš, Jiří Drahoš nebo Petr Fiala.

Co svoboda a demokracie znamená pro vás a na co bychom se měli ptát v příští anketě? Napište nám do komentářů pod videem a pokud se vám líbilo, sdílejte ho. Děkujeme! 🤍❤️💙

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit