Opět je tu AMCO a jeho nový videoklip z New Yorku. Tato skladba se objeví na desce ”Mimo obraz”, kterou AMCO připravuje. Celou skladbu ”Nikdy” produkoval Ceha.

AMCO říká NIKDY! Jak nám AMCO sdělil v rozhovoru, který jsme s ním natočili, právě z připravované desky ”Mimo obraz” vypustil skladbu s názvem ”Nikdy”. Za produkcí skladby stojí Ceha, který je stejně jako AMCO člen Blakkwood Records. AMCO mimojiné v rozhovoru zmínil, že z Blakkwood Records ho inspiruje právě Ceha. A znenadání tu máme společnou spolupráci.

AMCO – NIKDY PROD. CEHA

Nejde si nepovšimnout, že AMCO jde stále kupředu a více a více nahoru. Ceha zase ukázal, že produkce mu opravdu jde stejně tak jako to ukázal u skladby Instantní čubky II. nebo Champagne Kisses na albu Projekt Asia od Viktora Sheena a Renneho Danga. Oba, AMCO i Ceha, předvedli skvělou spolupráci.
Mimo skladbu ”Nikdy” AMCO z desky ”Mimo obraz” vypustil ven ještě 3 videoklipy ke skladbám ”BFF”, ”Na nás” a ”Až slunce zajde”. Pro ty, kdo AMCA neznají, doporučuji poslechnout si jeho tvorbu. Stojí to za to. Celý album je ale teprve před námi a my se máme určitě na co těšit!

Vzkaz od AMCA pro všechny: “Žijte tak, jací jste, važte si každýho okamžiku a dělejte to, co vás baví, protože to jediný je podstatný!”

Podpoř AMCA a Cehu na jejich facebookových stránkách: AMCO, Ceha

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit