Opět je tu AMCO a jeho nový videoklip z New Yorku. Tato skladba se objeví na desce ”Mimo obraz”, kterou AMCO připravuje. Celou skladbu ”Nikdy” produkoval Ceha.

AMCO říká NIKDY! Jak nám AMCO sdělil v rozhovoru, který jsme s ním natočili, právě z připravované desky ”Mimo obraz” vypustil skladbu s názvem ”Nikdy”. Za produkcí skladby stojí Ceha, který je stejně jako AMCO člen Blakkwood Records. AMCO mimojiné v rozhovoru zmínil, že z Blakkwood Records ho inspiruje právě Ceha. A znenadání tu máme společnou spolupráci.

AMCO – NIKDY PROD. CEHA

Nejde si nepovšimnout, že AMCO jde stále kupředu a více a více nahoru. Ceha zase ukázal, že produkce mu opravdu jde stejně tak jako to ukázal u skladby Instantní čubky II. nebo Champagne Kisses na albu Projekt Asia od Viktora Sheena a Renneho Danga. Oba, AMCO i Ceha, předvedli skvělou spolupráci.
Mimo skladbu ”Nikdy” AMCO z desky ”Mimo obraz” vypustil ven ještě 3 videoklipy ke skladbám ”BFF”, ”Na nás” a ”Až slunce zajde”. Pro ty, kdo AMCA neznají, doporučuji poslechnout si jeho tvorbu. Stojí to za to. Celý album je ale teprve před námi a my se máme určitě na co těšit!

Vzkaz od AMCA pro všechny: “Žijte tak, jací jste, važte si každýho okamžiku a dělejte to, co vás baví, protože to jediný je podstatný!”

Podpoř AMCA a Cehu na jejich facebookových stránkách: AMCO, Ceha