Velkolepá energická hudební vystoupení v rámci sportovních událostí byla doteď výsadou amerického Super  Bowlu. To se však tento rok změní.  UEFA a Pepsi® s potěšením oznamují, že poprvé v historii přinesou vystoupení světové hudební hvězdy během úvodního ceremoniálu finále UEFA Ligy mistrů. Na milánském stadionu Giusseppe Meazza odstartuje 28. května zpěvačka Alicia Keys novou éru zábavy při slavnostním zahájení finálových zápasů UEFA Ligy mistrů.

“Mám velkou radost, že mohu se svou hudební novinkou vystoupit na finále UEFA Ligy mistrů, sportovní události, která je oslavovaná doslova v každém koutě světa,” řekla ke svému vystoupení Alicia Keys. “Bude to historická chvíle, která symbolizuje rovnost mezi lidmi, bez ohledu na to, kde žijeme a kdo jsme. Je mi ctí mít v této výjimečné akci speciální roli,” dodala Alicia Keys, která svou show zahájí finálový zápas jedné z nejsledovanějších sportovních událostí na světě vysílající se ve více než 220 zemích světa.

Alicia Keys

Letošní úvodní ceremoniál finále UEFA Ligy mistrů, propojí svět hudby, zábavy a sportu v celosvětovém měřítku. “Hudba, zábava a sport byly vždy klíčovou součástí firemní DNA,” řekla Carla Hassan, mezinárodní manažerka značky ze společnosti PepsiCo. “Prvním mezinárodním hudebním vystoupením v rámci finále UEFA Ligy mistrů přinese Pepsi nezapomenutelné chvíle, které mají ještě více posílit již nyní širokou celosvětovou skupinu fanoušků, zvýšit jejich zážitek z letošního finálového utkání a také založit novou tradici pro jednu ze světově nejoblíbenějších sportovních událostí,” doplnila Carla Hassan.

Pro více informací navštivte www.facebook.com/uefachampionsleague.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE