Velkolepá energická hudební vystoupení v rámci sportovních událostí byla doteď výsadou amerického Super  Bowlu. To se však tento rok změní.  UEFA a Pepsi® s potěšením oznamují, že poprvé v historii přinesou vystoupení světové hudební hvězdy během úvodního ceremoniálu finále UEFA Ligy mistrů. Na milánském stadionu Giusseppe Meazza odstartuje 28. května zpěvačka Alicia Keys novou éru zábavy při slavnostním zahájení finálových zápasů UEFA Ligy mistrů.

“Mám velkou radost, že mohu se svou hudební novinkou vystoupit na finále UEFA Ligy mistrů, sportovní události, která je oslavovaná doslova v každém koutě světa,” řekla ke svému vystoupení Alicia Keys. “Bude to historická chvíle, která symbolizuje rovnost mezi lidmi, bez ohledu na to, kde žijeme a kdo jsme. Je mi ctí mít v této výjimečné akci speciální roli,” dodala Alicia Keys, která svou show zahájí finálový zápas jedné z nejsledovanějších sportovních událostí na světě vysílající se ve více než 220 zemích světa.

Alicia Keys

Letošní úvodní ceremoniál finále UEFA Ligy mistrů, propojí svět hudby, zábavy a sportu v celosvětovém měřítku. “Hudba, zábava a sport byly vždy klíčovou součástí firemní DNA,” řekla Carla Hassan, mezinárodní manažerka značky ze společnosti PepsiCo. “Prvním mezinárodním hudebním vystoupením v rámci finále UEFA Ligy mistrů přinese Pepsi nezapomenutelné chvíle, které mají ještě více posílit již nyní širokou celosvětovou skupinu fanoušků, zvýšit jejich zážitek z letošního finálového utkání a také založit novou tradici pro jednu ze světově nejoblíbenějších sportovních událostí,” doplnila Carla Hassan.

Pro více informací navštivte www.facebook.com/uefachampionsleague.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit