Krátce poté, co jsme zveřejnili článek s 10 tipy, co udělat s volebním lístkem č.7, se ve volební místnosti v pražské Základní škole Brdičkova ve chvíli, kdy přišel odvolit současný prezident Miloš Zeman, odehrál incident, při kterém se na prezidenta vrhla do půle těla svlečená žena, kříčejíc (v překladu): “Zeman je Putinova coura!”

Ten útok aktivistky z hnutí Femen, jehož jméno bylo skloňováno i ve spojitosti s nedávným pokusem o únos sochy Ježíška ve Vatikánu, okomentoval slovy: “Jsem poctěn, že napadli i mě. Jak vidíte, moje ochranka funguje docela dobře, takže se ke mně nedostala.”

Fotografie a videa z tohoto incidentu v krátké chvíli doslova obletěly napříč médii a na sociálních sítích.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit