Martin Garrix, Don Diablo, Quintino, D.O.D, Holl & Rush, Loopers – to jsou jedny z hlavních jmen, které navštíví AIR Festival v Hradci Králové již tento víkend 12. a 13. srpna. Martin Garrix se navíc do České republiky vrátí po dvou letech a slibuje, že bude hrát na 110 %. Více si o tom můžete přečíst v našem předchozím článku!

Celá akce má nabitý line-up, začíná už v 16 hodin v pátek a končí v 7 ráno v neděli. Nabízí celkem 4 stage – Main stage, na které vystoupí mimo prvních šesti jmenovaných třeba i Tom & Jane, Matt Nash nebo Sem Thomasson. Program na main stage oba dva dny končí přesně o půlnoci, ale pokračovat se bude na EDM stage, na které v průběhu programu na main stage nikdo nevystupuje, ale poté na ní své výkony budou předvádět třeba John IoriJaggs, Robko nebo John Culter. V nabídce je ještě Techno stageDNB stage, na kterých se pojede nezávisle na hlavní stagi. Celý line-up najdete na Facebooku AIR Festivalu.

Martin Garrix dokonce natočil video pozvánku na AIR Festival a naučil se i nějaké to české slovíčko!

Ti, kteří by na akci chtěli a ještě si nekoupili lístek, nemusí být však zklamaní, jelikož lístky budou dostupné ještě přímo na místě za 1190 Kč, a kdyby někdo opravdu na akci nedorazil, může nás sledovat na sociálních sítích, protože my na této akci nemůžeme chybět, a tak Vás budeme živě informovat z této události – sledujte nás proto na našem Instagramu, Snapchatu (@czechmag) a samozřejmě i Facebooku.

CZECHMAG Snapchat - AIR Festival

Je tu někdo, kdo na AIR Festival také dorazí?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit