Déšť i slunce a nevyzpytatelné střídání teplot, přesto návštěvníci vydrželi a řádili až do časných hodin. Festival jak se patří a navíc v krásném prostředí zámeckého lesoparku Světlé nad Sázavou.

Milovníci (nejen) české hudby měli pré a od čtvrtka 4.8. do neděle 7.8. na ně ve Světlé čekal nabitý program. 85 nejrůznějších interpretů na třech hlavních podiích, 12 DJs a začínající mladí interpreti na Rec Stage a busking . Už teď se těšíme, která zvučná jména osloví pořadatelé pro příští 17. ročník. Za tím letošním Sázavafestem se nyní můžete znovu ohlédnou a zavzpomínat díky naší fotogalerii.

foto: Z. M.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit