Značka adidas si pro příznivce bot typu NMD před blížícím se létem připravila jejich novou variantu. Modely NMD v sobě snoubí jak klasický sportovní odkaz značky se třemi pruhy, tak také technologický pokrok a designem odkazují na tři ikonické modely tenistek z 80. let.

 NMD_R1 jsou provzdušněné a přicházejí v osvěžujícím bílém provedení. Boty určené pro stylový městský život dnešní mladé aktivní generace využívají svršek Primeknit a pohodlí zaručí technologie pěny boost v podešvi, která díky tisícům energetickým kapslí uchovává energii a pohyb je díky ní úsporný. Samozřejmě nechybí ani na podešvi integrované referenční díly EVA, které z NMD udělaly model boty rozpoznatelný na první pohled.

adidas originals nmd r1 02

NMD jsou dostupné na adidas.cz a v prodejnách Footshop a Queens#NMD

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit