Jägermeister na party Noc lovců v pražské Kolbence představil nové ambasadory kampaně Nepřestávejte lovit, kteří vyhledávají stále další výzvy a plní si své sny.


Nepřestáváme lovit hudbu

Lovci ve videu věnovaném hudbě jsou James Cole, dj NobodyListen a promotér Yaksha.

Na Noci lovců to rozbalil legendární James Cole a poprvé v Praze zahrál skladby ze své nové desky Orfeus, za doprovodu živé kapely Brown Noise Band. Nadšení sklidilo i jedinečné vystoupení seskupení Jäger Vibes a závěr noci patřil DJs Akvamen a NobodyListen. Tuto unikátní akci si nenechalo ujít přes 600 lidí.


Nepřestáváme lovit umění

Lovci s tématem umění jsou mladá návrhářka Iva Burkertová (Odivi), streetarter Jozef Dian (Life is Porno) a fotograf Petr Hricko.

Novými lovci Jägermeisteru jsou mladá módní návrhářka Iva Burkertová tvořící pod značkou Odivi, kreativní fotograf Petr Hricko, originální streetarter Jozef Dian, špičkoví hudebníci James Cole, NobodyListen a Yaksha, nejlepší český biker Michal Maroši, skvělá skokanka do vody Natálie Jiroutková a famózní český skateboardista Maxim Habanec. Proč právě oni? Tyto osobnosti z oblasti art, hudba a adrenalin srší energií a nápady, neustále posouvají své limity, zdolávají překážky, hledají nové výzvy a příležitosti, jak posunout sami sebe, svou práci i koníčky. Nepřestávají lovit.


Nepřestáváme lovit adrenalin

Lovci adrenalinu ve videu jsou Michal Maroši, nejlepší český MTB Downhill rider, nejlepší český skateboardista Maxim Habanec a skokanka do vody Natálie Jiroutková.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit