Jägermeister na party Noc lovců v pražské Kolbence představil nové ambasadory kampaně Nepřestávejte lovit, kteří vyhledávají stále další výzvy a plní si své sny.


Nepřestáváme lovit hudbu

Lovci ve videu věnovaném hudbě jsou James Cole, dj NobodyListen a promotér Yaksha.

Na Noci lovců to rozbalil legendární James Cole a poprvé v Praze zahrál skladby ze své nové desky Orfeus, za doprovodu živé kapely Brown Noise Band. Nadšení sklidilo i jedinečné vystoupení seskupení Jäger Vibes a závěr noci patřil DJs Akvamen a NobodyListen. Tuto unikátní akci si nenechalo ujít přes 600 lidí.


Nepřestáváme lovit umění

Lovci s tématem umění jsou mladá návrhářka Iva Burkertová (Odivi), streetarter Jozef Dian (Life is Porno) a fotograf Petr Hricko.

Novými lovci Jägermeisteru jsou mladá módní návrhářka Iva Burkertová tvořící pod značkou Odivi, kreativní fotograf Petr Hricko, originální streetarter Jozef Dian, špičkoví hudebníci James Cole, NobodyListen a Yaksha, nejlepší český biker Michal Maroši, skvělá skokanka do vody Natálie Jiroutková a famózní český skateboardista Maxim Habanec. Proč právě oni? Tyto osobnosti z oblasti art, hudba a adrenalin srší energií a nápady, neustále posouvají své limity, zdolávají překážky, hledají nové výzvy a příležitosti, jak posunout sami sebe, svou práci i koníčky. Nepřestávají lovit.


Nepřestáváme lovit adrenalin

Lovci adrenalinu ve videu jsou Michal Maroši, nejlepší český MTB Downhill rider, nejlepší český skateboardista Maxim Habanec a skokanka do vody Natálie Jiroutková.