Home Kultura Hudba #3 Blakkwood rozhovor – Viktor Sheen & Renne Dang

#3 Blakkwood rozhovor – Viktor Sheen & Renne Dang

0
#3 Blakkwood rozhovor – Viktor Sheen & Renne Dang

Jako další interprety z Blakkwood Records jsme vyzpovídali Viktora Sheena a Renne Danga, kteří společně chystají velmi očekávané album.

Viktor Sheen pochází z Kladna, kde v současnosti i bydlí. Svojí kariéru začal mixtapem “Winning“. To ještě pod pseudonymem Charles Sheen. Ten si změnil až po nástupu do Blakkwood Records na Viktor Sheen, podle jeho křestního jména. Před vstupem do Blakkwoodu působil ve skupině DSTFRS společně s Mirco Glory a producentem Cehou, který je momentálně rovněž členem Blakkwood Records. Skupina se však po skončení hudební kariéry Mirca Glory a přechodu Sheena s Cehou pod Blakkwood rozpadla. V roce 2014 vydal jako svůj první počin pod Blakkwoodem – “Level Up EP, na kterém se objevili jako hosté MAAT, Renne Dang a Sharlota.

sheen
zdroj: www.i-klik.cz

Renne Dang se narodil v Rychnově nad Kněžnou. Jeho bydlištěm je ale momentálně Praha, kde sídlí celý Blakkwood. Do povědomí se dostal díky svému mixtapu Zmrdlife, na kterém se objevil i úspěšný track “Máma mi říkala, že můžu, na kterém hostovala dnes již neexistující skupina HZM (Johny Machette,Sweet a DJ Sklíčko). V roce 2014 před vstupem do Blakkwood Records vydal Zmrdlife 2 EP. K vydání Zmrdlife 2 EP byla vytvořena i kolekce oblečení Zmrdlife, kterou si můžete objednat na Blakkshopu.

zdroj: www.zmrdlife.com

První společná věc Viktora Sheena a Renne Danga byl uspěšný single “Instantní čubky“, na kterém se ještě objevil Schyzo. Myšlenka na společné album vznikla minulý rok. Deska dostala název “Projekt Asia“. První vydaný track se jmenuje “Mladí a opilí“. Nasledoval “Stereotyp” a zremixovaný banger “Rave“, který se objevil v původní verzi na Sheenově “Level Up EP”. Jako zatím poslední vydaný song je “Dítě“, kde se jako hosté předvedli AMCO, Leryk a Myles Weaver, který zároveň celý track produkoval.

cover připravovaného alba “Projekt Asia”

V rozhovoru se oba rozpovídali nejen o připravovaném Projektu Asia. Renne nám mimo jiné sdělil informace o možném pokračování série Zmrdlife či se v rozhovoru poprvé vyjádřil ke sporu s YZO Empire. Nejen to, ale mnoho dalšího se dozvíte v rozhovoru z Rock Café, kde v rámci Blakkwood Tour vystupovali.

Viktor Sheen & Renne Dang | Rozhovor pro CZECHMAG

Sdílej článek nebo samotné video a nezapomeň odebírat kanál CZECHMAG na YouTube!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..