Od 30. 6. do 2. 7. proběhne v Praze na Štvanici již 23. ročník Mystic Sk8 Cupu. Mystic je nejstarší a také největší skateboardový závod v Evropě, o čemž svědčí kvalita jezdců i doprovodný program celého závodu.

Od pátku do neděle se bude závodit celkem ve třech disciplínách: streetstyle, bowl (bazén) a best trick. Pro dívky je připraven streetstyle závod. Dohromady bude závodit cca 150 skateboardistů z 25 zemí. Mezi nimi budou i čeští rideři Maxim Habanec a Martin Pek. Mimo skateboardingu závod nabídne také jiné aktivity. Ke skateparku přiléhá travnatá plocha, kde se otevírá tzv. Relax zóna, která nabídne hudební stage. Náladu doplní restaurace, stánky s občerstvením a bary.

 

Pokud jste fanoušky skateboardingu nesmíte na Mysticu chybět! Pro ty, kteří tomuto sportu příliš neholdují, přijďte se kouknout a třeba skateboardingu propadnete. Lístky jsou v prodeji v síti goout.cz. Více informací naleznete na facebookové události nebo přímo na stránkách www.mysticsk8cup.cz.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?