Od 30. 6. do 2. 7. proběhne v Praze na Štvanici již 23. ročník Mystic Sk8 Cupu. Mystic je nejstarší a také největší skateboardový závod v Evropě, o čemž svědčí kvalita jezdců i doprovodný program celého závodu.

Od pátku do neděle se bude závodit celkem ve třech disciplínách: streetstyle, bowl (bazén) a best trick. Pro dívky je připraven streetstyle závod. Dohromady bude závodit cca 150 skateboardistů z 25 zemí. Mezi nimi budou i čeští rideři Maxim Habanec a Martin Pek. Mimo skateboardingu závod nabídne také jiné aktivity. Ke skateparku přiléhá travnatá plocha, kde se otevírá tzv. Relax zóna, která nabídne hudební stage. Náladu doplní restaurace, stánky s občerstvením a bary.

 

Pokud jste fanoušky skateboardingu nesmíte na Mysticu chybět! Pro ty, kteří tomuto sportu příliš neholdují, přijďte se kouknout a třeba skateboardingu propadnete. Lístky jsou v prodeji v síti goout.cz. Více informací naleznete na facebookové události nebo přímo na stránkách www.mysticsk8cup.cz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit