Čtvrtý březnový víkend bude ve Špindlu patřit 10. ročníku snowboardového a hudebního festivalu Audi Snowjam. Hlavní závod, který se uskuteční v sobotu 25. března, bude opět součástí Světového poháru ve freestyle snowboardingu a zároveň půjde i o kvalifikace na ZOH 2018. Kromě přehlídky těch nejlepších snowboardových profíků z celého světa se můžete těšit i na bohatý doprovodný program.

Program Audi Snowjamu začíná už v pondělí 22. března. Přijíždí první jezdci, kteří budou mít již od úterý možnost trénovat na páteční kvalifikaci a sobotní závod. Akce se stejně jako v předchozích letech zúčastní ti nejlepší světoví snowboardoví závodníci. Na startovním poli se objeví i naše Šárka Pančochová, vítězka Světového poháru 2014. „Letošní ročník je jubilejní desátý a máme skvělé sněhové podmínky. Navíc Snowjam navazuje na Mistrovství světa ve Španělsku, takže všichni nejlepší jezdci budou v Evropě a dorazí kvůli kvalifikaci na olympiádu i k nám do Špindlu“, dodává snowboardista Martin Černík, zakladatel závodu.

Audi Snowjam, finálový závod Světového poháru ve Freestyle snowboardingu 2017, proběhne v sobotu 25. března. Po roční pauze tak bude opět k vidění nejen souboj o vítězství v samotném závodě, ale i o první místo v celém seriálu Světového poháru. V sobotu bude navíc na programu i atraktivní večerní exhibice Snickers Best Trick, která bude fantastickým vyvrcholením sportovní části akce.

Kromě podívané na prvotřídní snowboarding si na 10. ročníku akce Audi Snowjam užijete i zajímavý hudební program během večerních party, které proběhnou v pátek a sobotu. Těšit se můžete na dva večery plné koncertů a DJ setů na venkovním pódiu i v krytém prostoru umístěném přímo v srdci areálu Špindlerův Mlýn – Sv. Petr. Ke správnému warm-upu vám určitě pomůže ledově namražený Jägermeister.

V rámci hudebního programu vystoupí britský MC DEADLY HUNTA, česko – americká skupina N.O.H.A., pražská formace BUG`N`DUB a uskupení NEANDRTAL SQUAT. Chybět nebude ani první dáma domácí taneční scény LADIDA a parta Jäger DJs Robot, Akvamen, Friky.

Pokud chcete být součástí zásadní akce letošní zimy, dorazte v termínu 24. – 25. března do Špindlu na akci Audi Snowjam, kde vás čeká víkend plný adrenalinu a zábavy.

Více informací na www.snowjam.cz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit