Ve většině případů českých/slovenských rapperů při snaze o rap v angličtině je výsledek dost amatérský a nejspíš by takovému jedinci každý vzkázal: “Vy**r se na to, když anglicky neumíš.” Mladý pražský rapper Pedro je ale výjimkou potvrzující pravidlo. I když se nenarodil v žádné anglicky mluvící zemi, svou tvorbou dokazuje, že na rap v angličtině má.

Nově vydaný klip (jako obvykle v režii 2305), jehož estetiku vizuálně doplňuje prostředí asijské restaurace, přináší pozitivní atmosféru s nadsázkou tématu o hodinkách značky CASIO, jejichž jméno převzal i tento track. Nejde ani tak o to, že by Pedro oblíbené hodinky  nikdy nevyměnil (a kdyby měl mít na hodinkách diamanty, bylo by to jedině na těchto), ale spíše o absurditu toho, co je dnes v trendu.

Pedro právě pracuje na svém debutovém mixtapu STILL ILL, který bychom měli dostat naservírovaný příští měsíc společně s novým klipem s názvem “Blessings”.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?