Ve většině případů českých/slovenských rapperů při snaze o rap v angličtině je výsledek dost amatérský a nejspíš by takovému jedinci každý vzkázal: “Vy**r se na to, když anglicky neumíš.” Mladý pražský rapper Pedro je ale výjimkou potvrzující pravidlo. I když se nenarodil v žádné anglicky mluvící zemi, svou tvorbou dokazuje, že na rap v angličtině má.

Nově vydaný klip (jako obvykle v režii 2305), jehož estetiku vizuálně doplňuje prostředí asijské restaurace, přináší pozitivní atmosféru s nadsázkou tématu o hodinkách značky CASIO, jejichž jméno převzal i tento track. Nejde ani tak o to, že by Pedro oblíbené hodinky  nikdy nevyměnil (a kdyby měl mít na hodinkách diamanty, bylo by to jedině na těchto), ale spíše o absurditu toho, co je dnes v trendu.

Pedro právě pracuje na svém debutovém mixtapu STILL ILL, který bychom měli dostat naservírovaný příští měsíc společně s novým klipem s názvem “Blessings”.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit