Dnes vychází velmi očekávaný release, a tím jsou Air Jordan 1 v BRED colorway, což je ten nejlepší čas, abychom vám představili náš vůbec první videoseriál z vlastní produkce. SneakerStories jsou tu!

Jak už bylo naznačeno v úvodu. V prvním, pilotním díle jsme si pro vás připravili ikonický model od Jordanu, a to “jedničky”. Náš moderátor Matěj si s nimi udělá menší procházku, při které vám řekne vše, co se týká historie modelu, či různé zajímavosti okolo něj. V každém díle budou i zajímaví hosté. V tom dnešním se představí Radim Stezka z Queensu, Fosco Alma z Blakkwood Records a Adam Šeda ze Sneakermagu, kteří nám ukáží svůj pohled na tento model.

Ještě dodám, že na projekt vznikl ve spolupráci s obchodem Queens.cz, kterému tímto děkujeme.

Tak jak se vám SneakerStories líbí? Pište do komentářů tady nebo pod videem. Budeme rádi za každou konstruktivní kritiku. #superstaristhenext

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit