Jako první ze série rozhovorů se členy Blakkwood Records jsme vyzpovídali mladou zpěvačku/rapperku Sharlotu.

Sharlota, vlastním jménem Šarlota Frantinová pochází z Prahy. Svoji kariéru začala společně se svým kamáradem – s rapperem Abdem utvořili sehrané duo zaměřující se na taneční hudbu. Společně pak vydali hity s několika miliony zhlédnutími na YouTube. Byli to hity například jako “Poslední” nebo “Maximum“.

zdroj: www.i-klik.cz
zdroj: www.i-klik.cz

V roce 2013 odkoncertovali více než 100 koncertů po celé České republice. Rok 2014 byl pro Sharlotu přelomový, když vstoupila do nově vzniklého uskupení Blakkwood Records, kde se podílela hned na dvou velkých hitech a to “Já a Ty 2” či “Monstrum“. Momentálně s nimi objíždí Blakkwood Tour 2015 po českých městech.

V rozhovoru Sharlota prozradila nejen, že pracuje na svém novém EP, ale i že společně s Abdem plánují po delší době další spolupráci. Dále nám sdělila jednu novinku i z jejího soukromého života.

Na celý rozhovor se můžete podívat níže.

Sharlota | Rozhovor pro CZECHMAG

Brzy se můžete těšit na další rozhovory se členy Blakkwoodu. Sledujte CZECHMAG na Facebooku a odebírejte náš YouTube kanál, aby Vám nic neuniklo!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit