Karolínu Mrázkovou, aka Rebel Cat, jste už mohli zaregistrovat na jejím Twitteru nebo Instagramu. Naposledy o sobě dávala vědět, když představila značku, kterou má společně s Arturem, 3thStreet x GlliterKitty. Aby toho nebylo málo, teď vás zve na svůj první event, na který jednoduše musíte dorazit. Rebel Cat slaví svoje narozeniny a asi chce druhý den ráno trpět, protože místo toho, aby si skočila na večeři s rodiči, tak pro jistotu zamluvila celý klub.

12227824_121614458203040_4256179947210363389_n

Na co se můžete těšit? Třeba na kluky z KAAYONEBLAAZE ve složení mc’s SAKTENDENZ (SK), D-FLY (ZAF), KATRAA (SK). Dále vystoupí LAST z VISIONARY BOYS. Taky vystoupí PeatyF z RFTS, kterého jste mohli slyšet třeba na křestu YZOMANDIAS v Rock Café. O sety se postará Dominik Citta aka NIK TENDO, který se staral o hudbu i na Street Fashion Market, a v neposlední řadě si přijdou na své fanoušci dnb a budou moct hajpit na set od Patricka.

LINE-UP

> ENTER 22:00
> 22:00 NIK TENDO
> 23:00 POPŘÁNÍ REBELCAT + LOOKBOOK VIDEO RELEASE ( NIK TENDO )
> 00:00 LAST X PEATY
> 01:00 KAAYONEBLAAZE
> 02:00 – ??? K.O.B. SQUAD DJ
> ???- ??? DGGR

Na místě se budou prodávat i zmiňované trička a mikiny 3thStreetxGlitterKitty, takže pokud chcete mít jedny z posledních kousků trik ONLINE BABE a LEGALIZE VAPORWAVE nebo mikin CRUEL WORD, tak si s sebou vezměte nějaké lovásky navíc. Alespoň bude mít Kočka za co kalit. Kromě toho tam proběhne premiéra lookbook videa.

A kdy že se tenhle banger vlastně odehraje?

Už tenhle pátek, 20. 11. 2015 v pražském Zephyr clubu. Čím dřív přijdete tím líp, pro prvních 50 lidí je připravený welcome drink. Vstupné je symbolických 50 Kč. Ti, co přijdou v 3thStreet x GlitterKitty mají free entry. U vstupu dostanete samozřejmě jakou jinou než glittrovanou pásku.

Takže jestli nechcete prošvihnout tuhle jedinečnou událost, tak všichni nastupte ve 22:00 do Zephyru. Akce je veřejná, může přijít kdokoliv a s kýmkoliv. A kdybyste chtěli přinést Rebelce nějaký dárek, tak se určitě bránit nebude. ✿♥‿♥✿ Facebook event ZDE!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit