Karolínu Mrázkovou, aka Rebel Cat, jste už mohli zaregistrovat na jejím Twitteru nebo Instagramu. Naposledy o sobě dávala vědět, když představila značku, kterou má společně s Arturem, 3thStreet x GlliterKitty. Aby toho nebylo málo, teď vás zve na svůj první event, na který jednoduše musíte dorazit. Rebel Cat slaví svoje narozeniny a asi chce druhý den ráno trpět, protože místo toho, aby si skočila na večeři s rodiči, tak pro jistotu zamluvila celý klub.

12227824_121614458203040_4256179947210363389_n

Na co se můžete těšit? Třeba na kluky z KAAYONEBLAAZE ve složení mc’s SAKTENDENZ (SK), D-FLY (ZAF), KATRAA (SK). Dále vystoupí LAST z VISIONARY BOYS. Taky vystoupí PeatyF z RFTS, kterého jste mohli slyšet třeba na křestu YZOMANDIAS v Rock Café. O sety se postará Dominik Citta aka NIK TENDO, který se staral o hudbu i na Street Fashion Market, a v neposlední řadě si přijdou na své fanoušci dnb a budou moct hajpit na set od Patricka.

LINE-UP

> ENTER 22:00
> 22:00 NIK TENDO
> 23:00 POPŘÁNÍ REBELCAT + LOOKBOOK VIDEO RELEASE ( NIK TENDO )
> 00:00 LAST X PEATY
> 01:00 KAAYONEBLAAZE
> 02:00 – ??? K.O.B. SQUAD DJ
> ???- ??? DGGR

Na místě se budou prodávat i zmiňované trička a mikiny 3thStreetxGlitterKitty, takže pokud chcete mít jedny z posledních kousků trik ONLINE BABE a LEGALIZE VAPORWAVE nebo mikin CRUEL WORD, tak si s sebou vezměte nějaké lovásky navíc. Alespoň bude mít Kočka za co kalit. Kromě toho tam proběhne premiéra lookbook videa.

A kdy že se tenhle banger vlastně odehraje?

Už tenhle pátek, 20. 11. 2015 v pražském Zephyr clubu. Čím dřív přijdete tím líp, pro prvních 50 lidí je připravený welcome drink. Vstupné je symbolických 50 Kč. Ti, co přijdou v 3thStreet x GlitterKitty mají free entry. U vstupu dostanete samozřejmě jakou jinou než glittrovanou pásku.

Takže jestli nechcete prošvihnout tuhle jedinečnou událost, tak všichni nastupte ve 22:00 do Zephyru. Akce je veřejná, může přijít kdokoliv a s kýmkoliv. A kdybyste chtěli přinést Rebelce nějaký dárek, tak se určitě bránit nebude. ✿♥‿♥✿ Facebook event ZDE!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?